TH - opinia (2) Internet dziala bez zarzutu. Monterom udalo sie wcisnac mnie w wolny termin... TH Zadowolony użytkownik - opinia (2) Usługi na dobrym poziomie, szczególnie światłowód śmiga aż miło, ceny bardzo... Zadowolony użytkownik Apartamentowiec - opinia (2) Niedawno podłączyli moje osiedle, zamowilem pakiet TV+NET i dzień później... Apartamentowiec
Martyna - opinia (2) Jeden z najlepszych dostawców internetu jakich miałam! Bardzo miła obsługa,... Martyna Kolejna opinia od wieloletniego klienta. (1) Dwa lata temu wpisalem tu opinie - w gruncie rzeczy pozytywna, z drobna uwaga... Stary klient z Redlowa. Kto to piszę te glupoty (2) Mam dość tej firmy nie da rady obejrzeć filmu a co dopiero grać w internecie.... Niezadowoliny Polecam (2) Pełna powaga i profesjonalizm. Maxnet to nie tylko dostawca internetu. To... Dagmara maxnet - znow polecam (2) zmiana sprzetu na laczu swiatlowodowym, przesiadka z 2 cisco 7301 na mikrotik... kramer Jest poprostu mega (1) Super hiper rewelacja. Od lat Maxnet jest moim dostawca internetu. Miła... Robert Wieloletni klient (2) Nie pamiętam jak długo już jestem klientem firmy Maxnet - podejrzewam że... T.Z. Polecam (2) Pełen profesjonalizm, wszystkie ewentualne problemy lub wątpliwości... Klaudia Polecam. (2) Zdecydowanie polecam. Kiedyś byłem klientem małej sieci osiedlowej, ceniłem... KS internet (2) jest bardzo wporzadku jestem kupe lat daja zniżki na wszystko Ket Super!! (3) Wysoka jakość usług i niskie ceny. Polecam gorąco! Stały klient Super!!!! (1) Bezawaryjność, niska cena, 100% zadowolenia Alicja Najlepsi w Gdyni (2) Jestem użytkownikiem od wielu lat i nigdy nie miałem problemów z Maxnet.... Jacek Najlepszy dostawca internetu w Gdyni (2) Biją na głowę ofertą, ceną i jakością usług praktycznie wszystkich dostawców... Paweł Najlepszy internet w Polsce !!! (4) Najlepszy dostawca internetu w Polsce, Bardzo miła obsługa, bezproblemowy... Pucha szukaliśmy taniego i dobrego internetu (2) i znaleźliśmy!:) Polecam - lokalna firma, dbająca o klienta a nie jakiś... teo Maxnet - Nazwa odzwierciedla firmę. (2) Maxnet - Firma z którą umowę mam zawartą od 6 lat, rok 2009 :) Od tamtego... Mateusz