Polecam tego dostawcę (2) Szczerze polecam tego dostawcę internetu. Oferują bardzo duże prędkości w... Tomek Najlepszy dostawca w Gdyni (2) Po pierwsze: stosunek "cena/prędkość łącza" bije konkurencję na głowę. Po... Galanonim ;) A moze maxnet (2) Zastanawiam się nad skorzystaniem z Waszej oferty ale na stronie nie mogę... Guncin
bardzo dobra (3) bardzo dobra keda Krótkie rozeznanie (1) Klientem MAXNETu jestem od 6 lat, w tym że rok temu przeszedłem do UPC ze... lszowna ChytryZiemniaczek - opinia (2) Ceny w porównaniu do konkurencji świetne, nigdzie nie ma lepiej. Mam... ChytryZiemniaczek Musimy zrobic nada (1) Przeczytaj caly blog, calkiem dobry online Rewelacja (2) gdyby nie przeprowadzka do Gdańska chętnie korzystałbym dalej z Waszych... MiK Maxnet siec komputerowa godna polecenia (2) Wczesniej bylem uzytkownikiem neostrady w TPsa ciagle awarie nieuprzejmosc... Robert Ogónaa ocena (2) Bardzo dobra sieć internetowa z szybkim łączem w obie strony. Bardzo... Piotr Różnie bywa (2) Z Maxnetem jestem już pare ladnych lat i ogolne moje wrazenia sa pozytywne,... hotshot Rewelacyjna prędkość łącza i częste zrywanie połączeń (2) Częste zrywanie połączeń to niestety największa wada tej sieci. Często pada... Klient Maxnet siuper (2) maxnet rox izka ok (2) awarie zdarzaja sie wszedzie, najwazniejsze ze nie sa dlugotrwale. bardzo... bodzia9 Poprawiło się (2) Muszę być obiektywny i napisać kolejną opinię - po problemach z końca... Macias