Maxnet jest super (2) Maxnet, mimo zmian miejsca zamieszkania / biura jest z nami już od wielu lat.... Karol Goraco polecam (1) W maxnecie pracowałem przez dwa lata i dużo się dzięki osobom, które tam... Dominik maxnet - polecam (3) polecam wszystkim. do tej pory u mnie jako glowne lacze bylo upc 250. a... kramer
polecam (2) od kilku lat miałem w maxnecie internet co kolejna umowę zawsze proponowali... Krystian Tomasz - opinia (2) Po pierwsze - produkt najwyższej jakości - używam od ponad roku a przerwy w... Tomasz Są ok (2) Są ok Mixalis To pasjonaci, są dobrzy w tym co robią (2) Ceny, jakość usług - bardzo dobre. Właściciel to pasjonat w tym co robi i... Robert K Polecam Maxnet (2) Bezproblemowy serwis. Mariusz Polecam usługi Firmy MaxNet (2) Korzystam z usługi Firmy od 2 lat i jak do tej pory nie mam żadnych... Jan Najlepszy dostawca internetu w Gdyni! (2) W skrócie: - Najwyższy upload - Stałe IP - Cena - Oferta Według mnie... Dracon1980 Najlepszy dostawca usług telekomunikacyjnych (2) Przemiła obsługa, super oferty promocyjne, bardzo niskie ceny w stosunku do... Alicja Dla mnie są super! (2) Jestem ich klientem ok. 10 lat i zawsze wszystko tip top :) Rzeczy niemożliwe... 4tech Z tęsknotą wspominam... (1) Internet z Maxnetu miałem przez wiele dobrych lat... Teraz mieszkam w... Remigiusz Godny polecenia dostawca usług telekomunikacyjnych (1) Moja firma korzysta z usług wielu usług Maxnetu od wielu miesięcy -... Zadowolony klient Adam S. - opinia (2) Fachowa obsługa, niestety internet potrafi co jakiś czas na parę godzin uciec... Adam S. polskie podejscie (2) Niestety odradzam, mlodzi ludzie przypominaja raczej tych co stoja pod... Adam Malinowski zadowolona klientka (2) Jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi. Jeśli występuje jakikolwiek... ag Awaryjność i obsługa - odradzam! (4) Przeniosłem się do Maxnetu od dużego dostawcy, bu wspierać mniejsze, lokalne... Daniel Mozna sie nie doczekać (1) Dobra oferta na internet, cena + prędkość. Niestety na podłączenie tv czekam... P POLECAM (2) 1. pracownicy, którzy odpowiedzą na każde pytanie 2. szybko i sprawnie... Natalia