Marcin Gdynia - opinia (1) Znalazłem kontakt do pana Wiesia na portalu trojmeiejskim. Panowie układali u... Marcin Gdynia Solidni fachowcy (1) Panowie znają się na tym co robią. Cyklinowanie i renowacja poszły szybko i... Krystyna Wymiana podłogi - zdecydowanie polecam ! (1) Polecam ! - świetna i dobra robota za rozsądną cenę Chciałbym polecić usługi... Andrzej
Najwyższa jakość usług !!! (1) Prawdziwi profesjonaliści, bardzo dokładni, stosujący najwyższej jakości... Kasia Polecam (1) Praca wykonana profesjonalnie, terminowo. Z czystym sumieniem polecam, na... Mariusz Profesjonalna firma (1) Firma prezentuje profesjonalne podejście do klienta. Panowie są punktualni i... Aneta Sopot POLSCY PROFESJONALIŚCI!!! (1) Już 6 poprzednich opinii mocno budzi zaufanie, ale najkrócej ujmując:... Bogusłąw Berowski Gdańsk przywracaja wiare w uczciwych wykonawcow (1) Po tym, jak poprzedni majster zostawił mnie z połową niedociętych i... zadowolona klientka z Wiszacych Polecam! (1) Panowie wykonywali renowację 8-letniej deski barlineckiej, która była w kilku... monika REWELACJA!! (1) Z ręką na sercu chcę polecić usługi firmy Wierad- Panowie odnowili mój stary... Karolina solidna firma (1) Panowie wykańczali mi nowe mieszkanie (łazienka, balkon i wszystkie podłogi).... Ala świetni fachowcy (1) Panowie układali mi parkiety i zrobili łazienkę od podstaw. Jestem bardzo... Ala ocena wykonania usługi (1) profesjonalna,terminowa,dobra jakość,przystępna cena Janusz sprytni panowie dwaj (1) Polecam zdecydowanie. Uczciwi, sympatyczni oraz znający się na swoim fachu... marta