Willa Marina

Pensjonaty, wille Restauracje

Gdańsk, Brzeźnieńska 16

Bywam regularnie - polecam (1) Od jakiegoś czasu obiekt ma nowego menagera, którego miałem okazję poznać.... Grzegorz maniek (1) Niestety wielkie rozczarowanie, drogo, brudno nieprzyjemne. Pierwszy i... Mariusz Zdecydowanie polecam (1) Byliśmy tam na obiedzie z grupą przyjaciół. Jedzenie bardzo smaczne i... Maks
Sympatyczny lokal (1) Byłem tam wczoraj z żoną. Jestem zadowolony. Obsługa młoda, niedoświadczona i... MK średnio (1) Menu trzeba wziać samemu, bo panie kelnerki zagubione na maksa. Z kuchni... Magda Rewelacyjny lokal na małe wesele, chrzciny. Na "rybkę przy plaży" też warto. (1) Zrobiliśmy sobie tam kameralne wesele ( Greg Organizacja chrzcin godna polecenia! (1) Chrzciny mojego dziecka uwieńczone wspaniałym obiadem w Willi Marina. Obsługa... Karolina patryk01081 - opinia (1) Lokalizacja świetna. 10 m od Willi znajduje się wejście na plażę w Brzeźnie,... patryk01081 Anna - opinia (1) Podczas weekendowego spacerku zdecydowaliśmy się na mały przystanek w... Anna Rewelacja (1) Ostatnio zorganizowaliśmy w Tawernie małą uroczystość i muszę przyznać, że... Paweł Miejsce godne polecenia (1) Dziękujemy za zorganizowanie przyjęcia z okazji Chrztu. Miła, dyskretna... Agnieszka Gorąco Polecam - Bernard (1) Willa Marina jest obiektem położonym wręcz na plaży. Z pokoju mieliśmy widok... Bernard Maria - opinia (1) rewelacyjna lokalizacja ,brawo za czystość! Maria Joanna - opinia (1) Willa jest świeżo wyremontowana,więc jest w niej czysto i świeżo. Pokoje są... Joanna Bardzo przyjemna, kameralna restauracja (1) Wyprawialiśmy w tej restauracji Chrzciny i zarówno my i jak i goście byliśmy... Katarzyna Dobra lokalizacja oraz gustownie zaprojektowana budowla. (1) Świetna lokalizacja, bardzo ładna bryła budowli, wręcz niespotykana w... M.T. Wyśmienita restauracja! (1) Obiekt został odrestaurowany niedawno i jest nie do poznania! bardzo miłe... Robert Kowalczyk