Willa Mewa

Pensjonaty, wille

Gdynia, Chwarznieńska 148

Miły pobyt (1) Czysto, miło, sympatycznie i niedrogo. Smaczne sniadania, duży pokój, super... Kamil Matemblewski Willa Mewa (1) Pensjonat godny polecenia. Wszystko zgodne z oferta na stronie. Super... Katarzyna Opinia na temat pensjonatu (1) Jak najbardziej polecam. Mam bardzo pozytywne wrażenia na temat obsługi.... Kenia
Willa Mewa (1) Również jestem jedna z zadowolonych gości ;) Oni są na prawde niesamowici a... Re23 Spokojny pensjonat (1) Miałam poważne sprawy do załatwienia w Trójmieście i na szczęscie trafiłam do... Melania willa (1) Bardzo fajne miejsce, z moja rodziną spędziłam na prawde fajnie czas i... Andzia Najfajniejszy pensjonat w Gdynii (1) Mewę prowadzą chyba najfajniejsi i najmilsi ludzie na ziemi. Rodzinnie,... Alicja super! (1) Wynajęliśmy 3 pokoje dla rodziny. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, pokoje... Ewa marzec 2012 (1) Jestem bardzo zadowolona z pobytu. Pokoje są duże i czyste a posiłki bardzo... Monika R. Henryk - opinia (1) Miły, ciepły wystrój, pomocna obsługa, dobra lokalizacja, obfite śniadania,... Henryk Fajnie, milo, czysto (1) Bylam przez 3dni na majowce. Mila obsluga, swietne informacje co zwiedzic... Mariola