Mateusz Garbowski - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony, montażysta przyjechał punktualnie, bardzo... Mateusz Garbowski Klaudia Młynarczyk - ocena (1) Chwilę trzeba poczekać na pomiar, ale z Panem Mateuszem, to jak z dobrym... Klaudia Młynarczyk Konrad Kowalski - ocena (1) Zamówiłem plisy i jestem bardzo zadowolony. Wykonanie pierwsza klasa, montaż... Konrad Kowalski
Wieslaw - ocena (1) Wszytko zgodne z opisem, szybki montaż, pełen profesjonalizm.Serdecznie polecam Wieslaw Wiktoria M - ocena (1) Świetny kontakt. Nie było problemu z ustaleniem dogodnego dla mnie terminu... Wiktoria M Kuba P - ocena (1) Polecam, miła i fachowa obsługa. Montaż w ustalonym terminie, za co bardzo... Kuba P Dawid W - ocena (1) Moskitiery ramkowe są skuteczne, a jednocześnie nie zakłócają widoku. Świetne... Dawid W Maciej - ocena (1) Bardzo sprawny , szybki , i bezproblemowy montaż , ekipa uśmiechnięta i... Maciej Alan - ocena (1) Super obsługa zawsze służyła fachowym doradztwem, pomagając mi w wyborze... Alan Michał - ocena (1) Szybka realizacja zamówienia - w krótkim czasie mogłem cieszyć się nowymi... Michał Marta - ocena (1) Rolety termiczne do okien dachowych sprawiły, że mój strych stał się bardziej... Marta Ewelina - ocena (1) Szybko , fachowo i rzetelnie! Plisy plaster miodu nie tylko pięknie... Ewelina Nikolina - ocena (1) Moskitiery rolowane są szybkie i skuteczne. Teraz mogę otwierać okna bez... Nikolina Jakub Ragan - ocena (1) Żaluzje aluminiowe 50mm świetnie regulują ilość światła. Polecam dla tych,... Jakub Ragan Pani zadowolona - ocena (1) Żaluzje bambusowe 50mm są trwałe i nadają mojej przestrzeni charakteru.... Pani zadowolona Alan - ocena (1) Żaluzje bambusowe 25mm dodają ciepła mojemu salonowi. Naturalny urok w... Alan Paweł - ocena (1) Plisy zaciemniające to strzał w dziesiątkę dla mojej sypialni. Teraz mam... Paweł