Podstawowy serwis audi a6 (1) Jak w tytule, mieli wielki problem z usunięciem usterki cieknącego węża w... tomek Polecam (1) Naprawa wykonana w ciągu jednego dnia , rano przyprowadziłem motocykl o 15... Jarosław Profesjonalnie (1) Szukałem kogoś do sprawdzenia maszyny przed kupnem, trafiłem na Wiśnia... Michał
Super (1) Wymieniłem u nich wszystkie elementy zawieszenia. Cena super i jak dotąd... Szymon Super obsługa (1) Serwisuję w Wiśnia Motors i motocykl i samochód. Obsługa profesjonalna.... Zadowolony klient Strzał w dziesiątkę :-D (1) Pitstop dla motocykli rzetelna ocena napraw i kosztów i ewentualnych zmian... Felon Polecam (1) obsluga profesjonalna i wesoła :) . Telefony odbiera miła Pani rodzynek :)... bronce92 Wszysko jak trzeba! (1) Witam, fachowa obsługa. Jak najbardziej trzymają się terminów i znają się na... Bartek Zadowolony klient (1) Jestem zadowolony z jakości obsługi, oraz wykonanych prac w moim Peżociku. W... Karol Serwis (1) Polecam serdecznie, naprawiam w tym salonie wszystkie auta w rodzinie i... Magda L. Słabo (1) Niestety naprawa mojego motocykla trwała bardzo długo. Pomimo zapewnienia... Tomasz Odradzam (2) Lepiej tam nie jechać ceny z kosmosu a fachowcy lepiej nic nie mówić... rabbit bez rewelacji moze byc (1) Pan mlody czlowiek stara sie ale jeszcze wiele nauki przed nim,ceny jak... pawel Joy - opinia (1) Świetny warsztat,świetna obsługa i świetni mechanicy.Temat "motocykl" znają... Joy Nigdy więcej! (1) Nie polecam!!! Jezeli ktos ma mocne nerwy i mu sie nie spieszy z naprawa to... JDM Polecam serdecznie (1) Odkąd posiadam samochód zawsze zostawiam go u Wiśni i nigdy się nie... misiek Polecam (1) Polecam. To mój drugi samochodzik w tym serwisie. Poprzedni sprzedałam od... Tamara polecam! (1) Prawdziwy dr House w wersji mechanika :) ninja Polecam! (1) Od dobrych kilku lat zostawiam do naprawy samochód i motocykl Panu Piotrowi.... Sylwia motocykl (1) Nie ma rzeczy której nie potrafili by zrobić przy motocyklach jak i... Damian