słaba szybkość internetu (1) korzystam z ich usług od kilku lat ale ostatnio coraz bardziej nie zadowalają... Mmn Jest super ! (1) Korzystałam z wielu Providerów i z tego jestem zadowolona pod każdym... Ania Magda - opinia (2) nie jestem zadowolona z tego internetu jeszcze w zyciu na nic sie nie... Magda
Dobra sieć. (1) Awarii praktycznie nie ma, obsługa reaguje bardzo szybko (typu aktywacja... Kamil Dobra sieć (1) Kożystałem do tej pory z wielu sieci osiedlowych. Muszę przyznać, że jeżeli... Adam Bardzo dobry internet (1) Naprawdę bardzo polecam, internet bardzo szybki, awarie czasami występują ale... Gosiak Dobra siec... (1) Zapomnialem dodac, ze dla osob ktore placa regulaminowo czy nawet z... Virtual_ManPL Co za crap... (1) Hmm sieć mało profesjonalna, na tyle użytkowników mają tylko jeden router... Granularity Dobra siec... (1) Najlepsza siec w Oliwie... Polecam innym, szybkie lacza na... Virtual_ManPL Szacunek (1) Przeprowadziłem sie do starej dzielnicy Gdańska z przekonaniem że jestem... Adam Zawiedziony... (1) korzystałem z tego dostawcy, ale zrezygnowałem, drożej niż "najdroższy"... Były użytkownik