Katarzyna - ocena (1) Bardzo Mili Panowie :) Kompetentni, życzliwi z dużo wrażliwością na potrzebę... Katarzyna Hanna - ocena (1) Nazwa Wizjonersi nie jest przypadkowa. Pan Daniel ma mnóstwo dobrych... Hanna Robert - ocena (1) Agencja Wizjonersi to marketingowi superbohaterowie, którzy kompleksowo... Robert
Magda Glinka - ocena (1) Profesjonalne podejście do klienta, szybka realizacja zamówienia. Fachowe... Magda Glinka Piotr - ocena (1) Mnóstwo realizacji zleconych przeze mnie i wszystko perfekcyjnie wykonane Piotr Adi Mich - ocena (1) Polecam z całego serca. Zlecenie zrealizwane w wyścigowym tempie - do tego... Adi Mich Konrad - ocena (1) Szczerze uważam, że Agencja Wizjonersi to moim zdaniem najlepsza firma... Konrad Actidiet - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z chłopakami - pozytywna energia, mega... Actidiet Z Natury Rzeczy - ocena (1) Wszystko sprawnie, sympatycznie i zgodnie z oczekiwaniami (a nawet lepiej, bo... Z Natury Rzeczy Patrycja Kurowska - ocena (1) Szanowni Państwo! Wizjonersi to najlepsza firma, z którą miałam możliwość... Patrycja Kurowska Natalia - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez agencję... Natalia Joanna - ocena (1) Agencja Wizjonersi to profesjonalizm i kreatywność w jednym. Jestem bardzo... Joanna Faraday - ocena (1) Fajny punkt gdzie można szybko zamówić koszulkę z nadrukiem albo wyciąć... Faraday Moniak - ocena (1) Wszystko super! Projekty do wykonania od ręki, szeroka gama produktów do... Moniak Monesk - ocena (1) Moje ulubione miejsce - nie ma rzeczy, której chłopaki nie załatwią!... Monesk Emi - ocena (1) To najlepsza agencja reklamowa z jaką się spotkałam. Wszystko na najwyższym... Emi Emi - ocena (1) To najlepsza agencja reklamowa z jaką się spotkałam. Wszystko na najwyższym... Emi Michał - ocena (1) Cudownie kreatywni! Gorąco polecam! Michał Monika - ocena (1) Usługi na najwyższym poziomie. Panowie wysłuchają i doradzą. Zdecydowanie... Monika Paweł - ocena (1) Terminowo i solidnie Paweł