Marcin - ocena (1) Szybko, sprawnie, na temat, pełen profesjonalizm Marcin Jeremy Lacoste - ocena (1) Je suis très content du résultat, la conception du logo est exactement ce que... Jeremy Lacoste Fabryka Konstrukcji - Małgorzata Jelińska - ocena (1) Fajna, partnerska współpraca. Panowie wiedzą co robią, potrafią trafić w... Fabryka Konstrukcji - Małgorzata
summit - ocena (1) Pełen profesjonalizm, szybko wykonana usługa i bardzo miła atmosfera. summit Sylwia Kaługa - ocena (1) Holistyczne podejście do tematu, wszystko jak najbardziej profesjonalnie,a... Sylwia Kaługa Aga - ocena (1) Polecam, chłopaki z dużą kreatywnością Aga Kącik Fryzur i Urody w Gdańsku - ocena (1) Chłopaki świetnie sprawują się w swojej pracy. Są pomocni i dobrze... Kącik Fryzur i Urody w Gdańsku MoKarp - ocena (1) Każda usługa wykonana profesjonalnie. Miałam okazję korzystać z ich usług w... MoKarp AZaj - ocena (1) Polecam agencję. Mają szeroki wachlarz uslug i służą profesjonalną pomocą.... AZaj Presea - ocena (1) Wizjonersi są najlepsi. Polecam chłopaków bardzo pomocni z głową pełną... Presea Dominika Rembowska - ocena (1) Jestem zachwycona jakością wykonanej usługi reklamowej. Ciekawy i kreatywny... Dominika Rembowska Robert W - ocena (1) Wielokrotnie agencja stawała na wysokości zadania. Materiały reklamowe zawsze... Robert W Żaneta Bodnar - ocena (1) Super pomocni i znający się na swojej pracy Żaneta Bodnar Wanda L - ocena (1) Naprawde rewelacyjna agencja. Ekspresowa realizacja i zawsze pomocny pan Daniel. Wanda L Zdzisława - ocena (1) Agencja Reklama Wizjonerski to prawdziwi profesjonaliści. Działają... Zdzisława Kira R - ocena (1) Mieszkając za granicą ciężko jest mi znaleźć kogoś kto przygotuje dla mnie... Kira R Game - ocena (1) Zaprojektowanie nowego logo z Wizjonersami to była czysta frajda. Ekipa umie... Game Laura - ocena (1) Rebranding z Wizjonersami? Mega trafiony wybór! Świeży look naszej marki robi... Laura Henia - ocena (1) Mega super firma. Szczerze polecam Henia Władysław - ocena (1) Współpraca z agencją 'Wizjonersi' przy tworzeniu reklamy outdoorowej na nasz... Władysław