Miałam "przyjemność "skorzystania z usług lekarza medycyny pracy . Od samego wejścia pani doktor była bardzo nieprzyjemna , a po chwili gdy w szybkim tempie jej rozmowy nie zrozumiałam w która kratkę mam co wpisać zaczęła się na mnie wydzierać i być bardzo nieprzyjemna. Jestem kulturalna osoba , wiec zwróciłam Pani doktor uwagę czy nie można by miłej trochę ponieważ nie zrozumiałam do końca o co jej chodzi . W odpowiedzi powiedziała ze nie chce jej się denerwować ani mnie ,po czym stwierdziła ze szkoda na to czasu wszystko .Badanie trwało 3 minuty , praktycznie było zrobione w biegu i oczywiście nieprzyjemnej atmosferze . Ostatnim badaniem byl pomiar ciśnienia , pani doktor włączyła aparaturę , gdy pomiar się zakończył kazała zdjąć pas i nawet nie spojrzała na wynik ciśnienia czy wszystko jest w normie itp . Oczywiście zeby było szybciej kazała mi wziąć długopis i wypełniać za nią informacje w karcie pacjenta i na innych dokumentach. Ogólnie wizytę wspominam bardzo niemiło i bede odradzać z pewnością ta placówkę dla innych . Jescze z takim pośpiechem i brakiem kultury się nie spotkałam u żadnego lekarza .