Katarzyna - opinia (1) Bardzo lubię to miejsce i wybieram je, kiedy chcę wyjść na obiad z dziecmi... Katarzyna Niezadowolony klient - opinia (1) Nie polecam. Wstępnie zamówienie miało dojechać po godzinie a po 2 h... Niezadowolony klient Marek - opinia (1) Super pizza na doskonałym cienkim cieście Marek
Bardzo smaczne (1) Bardzo dobra pizza. Polecam na rodzinny wypad. Pyszne lody i desery... Adam Bardzo smaczne (1) Pierwsze wrażenie super, pachnie pizzą, czyściutko i wystrój super. Karta... Pierwszy raz Fajne miejsce na wyjście ze znajomymi (1) Każdy znajdzie coś dla siebie do zjedzenia. Zarówno pizza jak i dania kuchni... Kamila Not recommended (1) very poor service, long waiting time for dishes, lack of attention, dishes... Peter Pysznie i przyjemnie ;-) (1) Fajny klimat w restauracji , dania naprawdę bardzo smaczne , polecam wszystkim ! Andrzej Pizza naprawdę włoska! (1) Goszcząc w tej restauracji byłam pod wrażeniem, że mogłam skosztować pizzy na... Ela Pizza pierwsza klasa!! (1) Poraz kolejny wybralismy sie z mezem do restauracji Włoska Robota krem... Misia Polecam (1) Byliśmy grupa ,a wiec mieliśmy okazje spróbować znacznej cześciej... Monika Dramat (1) Przystawka 50 minut główne danie 1' 45 Mimo że było prawie pusto, do tego... Michal Bardzo dobra atmosfera kelnerki usmiechniete (5) Ceny odpowiednie do dan. Pizza rewelacja. Cola w cenach śmiesznych niczym ze... Tomek Bardzo smacznie. Polecam. (1) Restaurację "włoska robota" odwiedziłam kilkakrotnie. Za każdym razem... Aga Zdegustowana przede wszystkim obsługą! (kelnerka blondynka) (1) Byłam we Włoskiej Robocie 3 razy. Zawsze długo się tam czekało na jedzenie... zniesmaczona K - opinia (1) Ze znajomymi byliśmy 3 razy we włoskiej robicie, próbując przy tym różnych... K słaba pizza (1) Jedna pizza przypalona ponad normę (nie pierwszy raz jedliśmy pizze z pieca... Włoch Nie dało się zjeść pizzy (1) Byliśmy z rodziną 3os pierwszy raz.Wielkie rozczarowanie. Pani kelnerka zaraz... Marta Polecam tą restaurację! (1) Wypad na sobotni obiad ze znajomymi, wzieliśmy sobie po zupie i daniu... Łukasz Fantastyczne miejsce! (1) Lepszej pizzy nie jadłam nigdzie. Obsługa bardzo miła, a i ceny... Silence