Busines - opinia (2) Zawsze profesjonalny i realny plan pracy. Najdogodniejsze warunki współpracy.... Busines Błażej Fiszer - opinia (2) Wojtek K. jest fachowym doradca w swojej branży rynku finansowego. Zawsze dba... Błażej Fiszer Łukasz Hofman - opinia (2) Tak w skrócie, jak sprawy o finanse to tylko z Panem Wojciechem. Łukasz Hofman
Elżbieta - opinia (2) Fachowość, doskonałe rozwiązania dla mnie. Pełny profesjonalizm, szeroka... Elżbieta Agnieszka Ożga - opinia (2) Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Bardzo pomocny. Zdecydowanie... Agnieszka Ożga Krzysztof - opinia (2) Bardzo dziękuję Panu Wojciechowi za fachową pomoc w doborze ubezpieczenia dla... Krzysztof Paweł z rodziną - opinia (2) Praca z Panem Wojtkiem jest czysta przyjemnością. Profesjonalizm kompetencja... Paweł z rodziną Tomasz z Gdańska - opinia (2) Dzięki doradcom z Phinance otrzymałem kredyt! Wcześniej byłem w dwóch... Tomasz z Gdańska Klaudia - opinia (2) Fachowa pomoc i ogromna wiedza z zakresu finansów Pana Wojciecha na duży... Klaudia Tomek Sopot - opinia (2) Polecam! Profesjonalne podejście , Tomek Sopot Sandra Peisert - opinia (2) Doradca z ogromna wiedza w zakresie finansów. Pełen profesjonalizm jeśli... Sandra Peisert Radek Gdynia - opinia (2) Polecam Pana Wojciecha i zespół jego specjalistów. Pomagali mi przy kredycie... Radek Gdynia Łukasz - opinia (2) Profesjonalnie od początku do końca Łukasz Marek Kostecki - opinia (2) Z pomocy pana Wojtka Kaczmarzyka korzystam od wielu lat, bardzo doceniam i... Marek Kostecki Mateusz C. - opinia (2) Współpracujemy już kilka lat, 3 kredyt Pan Wojtek mi pomógł ostatnio uzyskać... Mateusz C. Piotr K - opinia (2) Dzięki współpracy z Panem Wojtkiem dowiedzieliśmy się dużo przydatnych rzeczy... Piotr K Jędrzej - opinia (2) Polecam serdecznie! Pan Wojciech wykazuje się ogromnym profesjonalizmem i... Jędrzej Beata - opinia (2) Bardzo profesjonalny, ogromna wiedza. Pan Wojciech pomógł mi ubezpieczyć dom... Beata Polecamy! (2) Wraz z Żoną trafiliśmy pod skrzydła Pana Wojtka dzięki poleceniu przez... Paweł & Ania 100 % profesjonalizmu (1) Współpraca z Panem Wojtkiem to przyjemność . Profesjonalna obsługa ,... Magdalena