Ewa S - opinia (1) Pan Wojciech jest bardzo zaangażowanym oraz profesjonalnym doradcą, pomógł... Ewa S Damian - opinia (1) Spotkanie i proces był szybki i dobrze wyjaśniony. Pan Wojciech okazał się... Damian Anna - opinia (1) Bardzo profesjonalnie i rzeczowo poprowadzone szkolenie, informacje i... Anna
Wiktoria - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście do klienta. W trakcie trwania spotkania... Wiktoria Natalia - opinia (1) Wszystko wytłumaczone w prosty i zrozumiały sposób. Na pewno jeszcze umówię... Natalia Filip - opinia (2) Bardzo sprawny kontakt. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Pełen... Filip Piotr - opinia (1) Trafiłem do biura Pana Wojtka z lekkim dystansem, który podczas spotkania... Piotr Kasia - opinia (2) Bardzo Polecam Pana Wojciecha, przygotował nam plan finansowy oparty na 8... Kasia Monika Wiktoria G - opinia (2) Pan Wojciech to profesjonalny i kompetentny doradca finansowy. Bardzo dobrze... Monika Wiktoria G Magdalena - opinia (2) Profesjonalna pomoc przy kredycie hipotecznym. Kompleksowe podejście i miła... Magdalena pl - opinia (2) Kompetentna pomoc, elastyczne godziny pracy, terminowość i miła atmosfera. pl Mateusz - opinia (2) Polecam współpracę z Panem Wojciechem Kaczmarzykiem. W bardzo przystępny... Mateusz Sylwia - opinia (2) Porządna dawka wiedzy popartej dużym doświadczeniem. Z Panem Wojciechem temat... Sylwia Katarzyna - opinia (2) Polecamy do współpracy Pana Wojciecha. Przeogromna wiedza, slowny, kieruje... Katarzyna Robert - opinia (2) pełna i profesjonalna obsługa do dnia przyznania kredytu Robert Magdalena - opinia (2) Pan Wojtek to czarodziej w swojej branży. Byłam pewna że z moich marzeń o... Magdalena Nikola - opinia (2) Polecam️ dzięki fachowej pomocy Pana Wojtka mamy swoje wymarzone mieszkanie Nikola Kamil - opinia (2) Potrzebowałem pomocy, a oferta jaką otrzymałem była znacznie lepsza, niż ta... Kamil Kasia Jacek - opinia (2) Pan Wojciech zna się na rzeczy fachowo zajął się nasza sprawą pomimo iż... Kasia Jacek Monika C - opinia (2) Najlepsza obsługa klienta pod każdym względem . Wszystko jest prezyzyjnie... Monika C