Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę?

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na tym nie znam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę?

Przed chwilą przypadkiem trafiłam na ogłoszenie tej hodowli - na sprzedaż rodowodowe shih tzu, w cenie... 700 zł. Wydaje mi się, że taka cena za psa z rodowodem w PRAWDZIWEJ hodowli byłaby niemożliwa...
A jakie są konsekwencje kupowania psów z pseudohodowli - poczytaj w sąsiednim wątku.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę?

Najlepiej wejdź na fb, wyszukaj grupy miłośników tej rasy i tam popytaj.
Ma maltańczykach kilka-kilkanaście razy w miesiącu są takie porady.

Radzę też poczytać czym różni się dobra hodowla ZKWP/FCI od różnych pseudo w najróżniejszych klubach itp. powstalych w celu zalegalizowania sprzedaży "psów w typie" które nie koniecżnie są rasowe lub w ZKWP nie były dopuszczone do dalszej hodowli(rozmnażania).

Możesz też poszukać/popytać na http://www.dogomania.com/forum/forum/98-shih-tzu/

Czy hodowla należy do ZKWP/FCI?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę?

W życiu nie kupujcie z stamtąd piesków ! Sa zaniedbane , często źle rozwinięte , zarobaczone i śmierdzą ! Ja kupiłam od nich shih tzu ..popełnilam wielki błąd bo zgodzilam się na spotkanie po odbiór pieska w innym miejscu niż w hodowli .. byłam strasznie napalona na pieska poprostu chciałam i już ..miał być cudowny idealny rasowy shih tzu.. U weterynarza okazało się że pies jest zaniedbany ma mocno obrosniete uszy , ma wadę zgryzu i słabo rozwinięte nozdza po krótkim czasie okazało się że pies ma robale i nie jest czystej rasy A mieszaniec z yorkiem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę?

Witam . Znalazłam w internecie ta o to wypowiedź na temat hodowli Wojciechowe wzgórze , planuje dopuścić moja suczkę do reproduktora który właśnie pochodzi z hodowli Wojciechowe wzgórze na Oruni , czy mówimy o tej samej hodowli ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę?

Tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę?

Ją też byłam umówiona w innym miejscu lecz mój pies nie śmierdział tylko był chudy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę?

Jestem zrozpaczona bo tez kupiłam od nich szitsu i psiak jest wychudzony i śmierdzący . Dziś idę do weterynarza sprawdzić czy jest wogole zdrowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę?

Nie polecam tej pseudochodowli miałam z stamtąd wychudzoną psinkę i powiedzieli że ma 4 miesiące A weterynarz mówi że patrząc na jej stan zębów ma 2 miesiące
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie kochani, a przecież wystarczy zadzwonić do oddziału Związku Kynologicznego w Polsce i zapytać czy mają u siebie zarejestrowaną taką a taką hodowlę!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kupiłam szczenię rasy Cavalier King Charles Spaniel z tej hodowli i jestem bardzo zadowolona. Po przeglądzie u weterynarza, lekarz ocenił, że szczenię jest bez wad. Pies był czysty i wykąpany.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witam! Ja również mam odebrać szczenię Cavalier King Charles Spaniel z owej hodowli. Powiem szczerze, że komentarze mnie przeraziły. Czy mogę uzyskać więcej informacji?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jak piesek? Aktualnie zamierzam zakupić suczkę rasy shih tzu. Opinię nie za ciekawe...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam ,To już rok.
ale może odpisze Pani na mój komentarz. Jak pies. Czy choruje,czy żyje ,bo czytam komentarze ,a pani jest najświeższy. Znowu mają tam na sprzedaż spaniele. Jestem już dogadana na 100%. Chyba zrezygnuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Radziłabym się wstrzymać z kupowaniem psa z niewiadomego źródła.. Tu ma Pan poradnik jak nie dać się oszukać: https://canibu.pl/jak-rozroznic-hodowle-zrzeszona-w-zkwp-od-pseudohodowli/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam czy piesek jest zdrowy no też chce kupić pieska z tej hodowli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę wytłumaczcie mi jedno, chcecie kupić psa rasowego, ale szkoda Wam pieniędzy na psa z rodowodem? Dlaczego chcecie mieć psa określonej rasy, zakładam nie ozdobę tylko członka rodziny, a już od początku na nim oszczędzacie? Dlaczego ludzie wspierają pseudo-hodowle. A jak pies okaże się nierasowy bo jest duże ryzyko to zasili klatki w schronisku czy jednak zostanie z Wami?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

A może by tak lepiej zwierzaka ze schroniska niż wspierać finansowo szemrane interesy?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Sucha karma (45 odpowiedzi)

Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą, do tej pory...

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...