Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199) Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta... ozona Wolne Miasto - opinie i oceny (175) Zaletą inwestycji jest lokalizacja niedaleko centrum Gdańska i Al. Armii... trojmiasto.pl urodziny dla dziecka (1) Gdzie można nie drogo zorganizować 6 urodziny dziecka ? Najlepiej Gdańsk... amela22
Spacery (1) Sa tu jakieś mamy chętne na spacer, dodam że jestem w ciąży i mam 5 łatkę? Mama Wolne Miasto (1) Witam planuje zakup mieszkania osiedle Wolne Miasto. Jakieś... Przemek IV etap Wolne Miasto (1) Dzień dobry, czy ktoś z Państwa był na pierwszym spotkaniu przed odbiorczym... Jan Odbiór techniczny mieszkania (1) Z pomocy Pani Anny skorzystałam przy okazji odbioru technicznego mieszkania... Magdalena Mam swój rozum (64) Ludzie opamiętajcie się!!!!!!!!! Produkujemy "nierobów 500 Plus"a po latach... Kermit zima (19) Karczemki jak zwykle śpią chodniki nie odświeżone przejechac wózkiem z... mieszkaniec Uroczyste nadanie nazwy ronda (22) "Na wniosek Stowarzyszenia Przyjaciół Dzielnicy Kokoszki rondo znajdujące się... XYZ