Maciej - ocena (1) Woodex zajął się podłogą w moim nowym domu od początku do końca,pierwszy krok... Maciej Sylwia - ocena (1) Polecam serdecznie firmę Woodex profesjonalna obsługa na bardzo wysokim... Sylwia Basia - ocena (1) Moje wrażenia zawarte w trzech słowach: szybko, fachowo, solidnie. Polecam Basia
Jolanta - ocena (1) Firma Woodex Gdynia,prowadzona przez panią Jolantę i Jarosława przywraca... Jolanta Klaudiusz - opinia (1) Firma kompleksowo kładła podłogi z orientalnego drewna i do dziś zajmuje się... Klaudiusz MBJ - opinia (1) Lata temu Woodex robił nam podłogi. Teraz robiliśmy cyklinowanie owych... MBJ Barbara - opinia (1) Bardzo polecam usługi firmy woodex Bardzo solidny i rzetelny wykonawca.... Barbara Dominik - opinia (1) Bardzo profesjonalne cyklinowanie czlowiek fachowiec z ogromna wiedza i... Dominik PEŁEN PROFESJONALIZM! (1) Bardzo jestem zadowolona z pomocy wyboru materiału z terminów i wykonania... Malwina L. Woodex - zadowoleni (1) My kupowalismy deski wraz z montażem w tej firmie i wszystko zostało wykonane... Magda Woodex - zadowoleni (1) My kupowalismy deski wraz z montażem w tej firmie i wszystko zostało wykonane... Magda POLECAM !!! (1) Firma godna polecenia. Fachowo podeszli do tematu, robotę wykonali szybko i... Marek Katarzyna - opinia (1) Z usług Woodexu korzystałam dwa razy i za każdym razem byłam bardzo... Katarzyna