Restauracja Wook

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Złota Karczma 26

Szkoda słów... (1) Zaczne od tego,że osatnio jak byłem to byłem bardzo zadowolony ale wczoraj to... Paweł Było milo (1) Zaczne o pozytywow ObSLUGA KELNERSKA NA NAJWYZSZYM POZIOMIE 3 Z 4 KELNEROW DO... :) Słabo! (1) Naprawdę słabo. Na początek dostaliśmy po podkładce, które wyglądały jakby... NE
Beznadzeja! (1) Moja córka chciała coś zjeść więc zadzwoniłam bo nie chciałam jechać.... Ewa Bardzo miło (1) Byłam tam z mamą (która przyjechała do gdańska w odwiedziny) i z dwójką... Aga polecam wszystkim:D (1) Polecam wszystkim:) jestem stałym klientem i nie zdarzyło mi się ze czegoś mi... ferdynand wook polecam (1) W dniu dzisiejszym wybraliśmy się do Ikei na zakupy.Jak wiadomo zakupy... jarek1980 slabo... (1) jestem bardzo czestym klientem tego wlasnie lokalu, przychodze tam z rodzina,... Marek Nowicki mam juz dosyc tego miejsa.... (1) jestem bardzo czestym klientem tego wlasnie lokalu, przychodze tam z rodzina,... Marek Nowicki zapowiadalo się lepiej (1) zapowiadało się całkiem dobrze więc postanowiłyśmy zjeść obiad w tym lokalu,... magda Chaotycznie, średnio smacznie, małe porcje (1) W lokalu zawsze widziałam bardzo dużo ludzi, więc zdecydowałam się spróbować.... K. Fajna knajpka (1) Pierwszy raz bylismy w tej restauracji i powiem szczerze obawialam sie ze... Ania Jedzenie ok, ale klimat zniszczony przez papierosy (1) Poszedłem z polecenia znajomych. Jedzenie było ok, ale przyjemność z posiłku... Paweł zachwyconam! (1) wczoraj z okazji zdanego prawka zaprosiłam 2 znajomych na kolacje do wooka.... Ja świetna restauracja (1) Nie zgadzam się z opinią Degustatorki w sprawie obsługi. Nie przychodzi... Gosia Typowo (1) Smacznie i miło. Tanio ale i wielkość porcji symboliczna. Takoż spróbować... angy POLECAM (1) Zawsze pelno klientow, ale tym razem poczekaliśmy na miejsce i bylo warto.... Poppy W miarę OK (1) Lokal z ładnym wystrojem, dobrą obsługą kelnerską i smacznym jedzeniem. Do... Paweł Tanio, smacznie, klimatycznie (1) Jedzenie jest znakomite. Porcje są małe ale w odpowiednio niskiej cenie.... paula delikatnie mówiąc- kiepski lokal (1) obsługa całkiem niezła, klimat w sumie tez może być. ciekawe wrażenie robią... Marzena