Wózek MIKADO BOSTON

Witam, interesuje mnie wózek Mikado Boston - 4 koła, w tym przednie skrętne. Czy macie bądź miałyście z nim do czynienia? Zastanawiam się nad zakupem właśnie jego. Rozważam również zakup uzywanego wózka, więc jeśli ktoś ma na zbyciu, to zapraszam, i proszę o opinie :)
siostryzet@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Off-owo Filipek

kolejna skandynawska legenda ;-)
Pan Krzysztof to naprawdę urodzony marketingowiec ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Off-owo Filipek

no mnie też do mikado przekonały paseczki plus skrętne kółka:) bo wizualnie to mi się sporo innych wózków bardziej podobało. ale jak "poczułam" tą lekkość city cara, to inne wózki odpadły i tak zostało:)
Gosiu, ja po rozmowie z przemiłym Panem Krzysiem no i za tydzień we środę jak poczekasz, to będziesz mieć zdjęcia turkusiku ode mnie:)
to i B___R zobaczy na co oczekuje:)
no i się przy okazji dowiedziałam, że do Dani i Szwecji robią bardzo dużo czarnych wózków, bo tam, gdzie mało słońca wierzą, że czarny przyciąga pozytywną energię:) hehe to tak na przekonanie samej siebie do czarnego koloru wózka:)
a Filip to prawdziwy twardziel, w takim tępie to uważaj, żebyście szybciej z tego szpitala nie wyszli:) no ale jak byś zamówiła za tydzień, to tak za dwa spokojnie będziesz mieć wózeczek:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Off-owo Filipek

witamy "konkurencję" :) i od razu mówię, że jednego X-landerom zazdrościmy - wyglądu wózia i kolorów :)
gdyby nie pewność, że tym razem muszę mieć wózek na paskach (przy pierwszym dziecku miałam super twarde wielofunkcyjne peg perego i przeklinałam na czym świat stoi, że nie mogę dziecka pobujać), też bym sobie kupiła turkusowego XLa :)

a Filc ma się super - dziś już go nawet odłączyli od aparatury mierzącej puls i saturację (poziom tlenu we krwi), bo uznali, że większy stres z maszyną, która lubi pokazywać wariackie wskazania niż to, że Filip może mieć jakieś spadki - bo po jego wyglądzie i zachowaniu widać, że nie ma problemów z dychaniem :)
w piątek operacja jelit - i potem ok. 3 tyg. i jak się nie przyplącze infekcja to do domu. Chyba już powinnam zamawiać wózek, nie? :) ale jakoś mam opór... jeszcze nie mogę uwierzyć, że to już za chwileczkę, już za momencik!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Off-owo Filipek

no jednak turkus:) i czekam wciąż na potwierdzenie mojego zamówienia, bo coś się pan Krzysztof nie odzywa:)
Gosiu, gratuluję Wam postępu, myślę, że to mu na zdrówko wyjdzie na pewno i lepiej podziała niż butla, bo co cycek to cycek:) i serduszko mamusi bijące:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Off-owo Filipek

Ja choć nie Mikadowa tylko x-landrowa to nie mogę się powstrzymać żeby napisać jak bardzo się cieszę, że Filip to już taki wielki chłopczyk. Jego uśmiech zniewala !!
Życzę dla Filipka dużo zdrówka, a i gratulacje karmienia piersią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Gosiu gratulacje z okazji karmienia piersią !!!! To wspaniale !!!

Monia a jednak turkus :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

bo ja dziś miałam wielki dzień :) karmiłam Fila piersią!
zaoszczędzę na mleku, mogę kupować nowy wózek - dawajta szybko foty turkusu, bo jak będzie słaby, to biorę czarny albo czarny w krzyże :)
Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

coś przycichło na naszym forum:)
ja czekam na potwierdzenie zamówienia i myślę, jak to będzie z tym czarnym wózkiem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

No mi też właśnie dzisiaj odpisał. ale to prawda, my jego klienci więc chce jak najlepiej. i to sie właśnie bardzo chwali.. bo jednak kontakt z producentem czy z osobą kompetentną do tego jest baaardzo ważny jak dla mnie. i mimo iż pewnie każdemu tak słodzi w mailach, ja jestem bardzo zadowolona z kontaktu z firmą Mikado. I mam nadzieję, że jak w końcu dostanę wózeczek, to moja opinia i firmie będzie dalej pozytywna !! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

nie no trzeba przyznać, że Pan Krzysztof to działa ostro, wyobrażam sobie ile on takich "marudnych" maili musi dostawać:) bo sama wiem ile ja mu wysłałam:) o coś ostatnio pytałam to mi dzis nawet odpisał- ech pracoholik:) albo tam wszyscy się podpisują "Krzysztof" :)
no generalnie miły jest, ale z drugiej strony my jego klientki, to chce jak najlepsze wrażenie robić:)
ale i tak podziwiam, bo ja po 3 takich mailach od jednej osoby bym dość miała:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

haha :D Gosiu ale mnie rozśmieszyłaś tym panem Krzysiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

nie macie wrazenia, ze Pan Krzysztof to jakis awatar? :) to niemozliwe, zeby zywy czlowiek znajdowal czas na te wszystkie maile :) a jeszcze jak mi powiedzial, ze do 10 sierpnia nie ma zamowien, bo on jest na urlopoe to sobie wyobrazilam, ze on tam jeden pracuje i te wozki wymysla i skreca ;-)
generalnie hasla Pan Krzysztof i Skandynawia (wszystko tlumaczy ta Skandynawia - ze ciemne logo, bo Skandynawowie tak lubia, ze dlugo sie czeka, etc) dlugo beda mi sie z Mikado kojarzyc :)

czy ktotas odwazy sie na czarny w krzyzyki? mnie korci, ale zazwyczaj moje checi bycia oryginalna sie zle koncza i zaluje potem ze nie zdecydowalam sie na rozwiazania "mainstreamowe".

co do internetu - ja sobie juz zycia bez netu w komorce nie wyobrazam ;-) sciagam w nocy mleko to z nudow sobie uprawiam wilfing (za wczorajsza wyborcza - bezsensowne grzebanie po sieci, skrot od What i was looking for?" -bardzo mi sie slowo spodobalo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Moniu a to jednak Ty zamawiasz :) ale się zakręciłam.

dziewczyny ale mi Pan Krzyś nasłodził w mailu, którego dostałam niedawno.

oto on : "Gratuluję wyboru i dobrego gustu.
Korespondencja z Panią była dla mnie przyjemnością dlatego ,
że jest to super zestaw kolorystyczny doskonale wyglądający na kołach
Metalex.
Pozdrawiam Mikado - Krzysztof"

pewnie każdemu tak pisze :)

ale czy to super zestaw kolorystyczny to sie okaze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

melduję, że właśnie poszło zamówienie na turkus:) a niech się dzieje co chce:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

po pierwsze Gosiu, masz już naprawdę super chłopaka!!!! niech dalej rośnie zdrowo, widziałam w lipcu te zdjęcia z forum "gazetowego" to naprawdę urósł i "dorósł" od tego czasu:) nie widać po nim teraz, że tyle przeszedł, właściwie nie widać po nim tego "wcześniactwa". pięknie, aż się łezka w oku kręci.

co do naszego "bocznego" tematu :) to też mam właśnie teraz możliwość dokoptowania do abonamentu te 500 MB za 15 zł, wydaje mi się to dobrą ceną, pod warunkiem, że nie będzie mnie ta przyjemność nic więcej kosztować:) a zaczyna mi brakować internetu czasem więc chyba się skuszę:)

B___R -to ja miałam teraz zamawiać wózek:) city car no i opcje kolorów były 3- czarny z krzyżykami, czarny z turkusem i lila. od wczoraj się utrzymuje turkus, więc możliwe, że jeszcze dziś wyślę zamówienie, żebym już nic więcej nie wymyśliła:) więc pewnie nasze wózeczki będą gotowe w jednym czasie, a że ja na miejscu, to pewnie pierwsza dostanę i oczywiście podzielę się fotkami:) obawiam się, że mnie ten turkus na żywo rozczaruje, no ale już trudno.mężowi średnio lila leży, więc w drodze negocjacji...:) tylko ta czerń jakoś tak do mnie nie przemawia....

a jeszcze pytałam Pana z Mikado o te kółka czemu są mniejsze w city carze i czy to nie utrudni użytkowania, czy dzieciaczka nie "wytrzepie" za bardzo szczególnie zimą no i czy mają już jakieś opinie użytkowników City Cara, no bo jako, że to nowość, to może jeszcze po prostu nikt za dobrze nie wytestował i oto odpowiedź:

"Koła przednie w wózku typu City car muszą być nieznacznie mniejsze niż w modelu Boston , dlatego ,że rama wózka musi się składać do transportu, a jednocześnie zawieszenie na paskach gwarantuje wyjątkowy komfort dziecku dlatego ,że absolutnie nie występuje zjawisko "drgania " ramy. W opini naszych użytkowników jest to najbardziej komfortowy wózek pod względem amortyzacji z dostępnych na rynku."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

ja wózek planuję zamawiać pod koniec miesiąca, albo na początku września, ale co z tego wyjdzie to zobaczymy:)
jeszcze troszkę czasu do rozwiązania mam, ale ja to taka jestem, że muszę mieć wszystko zaplanowane i wybrane dużo wcześniej, żeby później nie było żadnych niespodzianek:)

A Filipek jest śliczny:) trzymajcie się dzielnie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Gosiu Fifi jest przeuroczy !!! Kochane maleństwo !!! Niech Wam rośnie duuuuuży i zdrowy !!!!! i niech już żadna zmora się go nie czepia bo i tak już wystarczająco musiał znosić w tym swoim króciutkim życiu !!!! a dla Ciebie dużo wiary i cierpliwości !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

wrzucam linka do filipa - tak na tydzień, więc oglądajcie póki promocja trwa ;-) nie lubię jak się zdhjęcia moich bliskich walają po necie, więc za tydzień zdejmę :)

dobrze, dziś przeskoczył dwa kilo, od kilku dni je z butli, ale miewa koszmarne bezdechy przy jedzeniu, więc włos mi się jeży na samą myśl, że mamy się karmić, ale powoli się uczymy :))

http://picasaweb.google.pl/gojapio/DlaMikadowychMam?authkey=Gv1sRgCO2oiqHXy-fACQ#
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Kurde to Jagata zamawia a nie monia :) ech, ale mi się mylicie.

monia a Ty kiedy zamawiasz??

Gosiu jak tam Fifi??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Monia to będziesz widziała wózek na żywo wcześniej niż ja :) Mam nadzieję, że dokonałyśmy trafnego wyboru !!!!

A Ty bierzesz bostona czy city cara ? Bo już mi się wszystko pomyliło:D

Gosiu czekamy na zdjęcia malucha !!!!

Jagata mi się wydaje że w każdym modelu budka ma tą siateczkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

gdzie robia kubki z nadrukiem na miejscu? (13 odpowiedzi)

pytanie jak w temacie, pilnie potrzebuje na jutro, a jesli ktos robil to pytanie dodatkowe, czy...

poleccie mi jaks zabawkę dla rocznego dziecka (121 odpowiedzi)

Moja córeczka skonczy niedlugo roczek. Zastanawiam ,co mam jej kupić???Dodam, ze ma ju...

problemy ze skora (5 odpowiedzi)

z 3 tyg temu zauwazylam u 1,5 rocznego synka ze na glowce gdzie ma wloski ma wysuszona skore,...