problemy ze skora

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
z 3 tyg temu zauwazylam u 1,5 rocznego synka ze na glowce gdzie ma wloski ma wysuszona skore, takie nie duze placki. Bylam2 tyg u pediatry i kazala stosowac szampon emulion. Zaczelam stosowac a dzis zauwazylam duze placki wysuszone. Czy to moze byc luszczyca? W poniedzialek ide do dermatologa. Zaznaczam ze u meza jest rozpoznana luszczyca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: problemy ze skora

Oczywiscie nie powiem Ci czy to łuszczyca, ale u mojej starszej córki kiedy miała z 3 lata zrobiły się na głowie takie bardzo duże placki żółtawej skorupy i jak to skubałam to odchodziło razem z włosami. W efekcie zostawały tam łyse placki. Dermatolog zdiagnozowała Lojotokowe zapalenie skóry i przepisała kompresy z oleju rycynowego i jakiś steryd, którego nie użyłam i dobrze, bo kompresy po jakimś czasie poskutkowały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może warto jednak zdecydować się na Naturalny krem na łuszczycę? Właśnie mnie największą ulgę jednak przyniósł https://hermzlabs.pl/collections/frontpage/products/healpsorin-cream-50ml . Ma świetnie działanie, dzięki niemu w końcu pozbyłam się podrażnień i uczucia swędzenia, również moja skóra jest w lepszej kondycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś tutaj choruje na łojotokowe zapalenie skóry głowy? Czy doradzicie szampony które pomogą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wyprawka do zerówki szkolnej - co kupić? (22 odpowiedzi)

Witajcie Co jest potrzebne dziecku z wyprawki, które pójdzie od września do zerówki szkolnej?...

Odkurzacz (3 odpowiedzi)

Niedawno zakupiłam irobot roomba combo, który jest naprawdę świetny ;) Zwłaszcza jeśli nie macie...

Mały pokój dla dziecka (50 odpowiedzi)

Witam, proszę o porady, podzielenie się opiniami na temat czy 8-metrowy pokój dla dziecka jest...