Wózek MIKADO BOSTON

Witam, interesuje mnie wózek Mikado Boston - 4 koła, w tym przednie skrętne. Czy macie bądź miałyście z nim do czynienia? Zastanawiam się nad zakupem właśnie jego. Rozważam również zakup uzywanego wózka, więc jeśli ktoś ma na zbyciu, to zapraszam, i proszę o opinie :)
siostryzet@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Jagata,
kiedy kupujesz? :) zdążę jeszcze zobaczyć Wasze foty przed naszym zanabyciem? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

u mnie kolor już wybrany:) zostało na czarnym, bo jak mąż zobaczył czarno-turkusowy to powiedział, że w żadnym wypadku:)

wiecie może czy w City Carze jest rozpinana budka, żeby dziecko mogło trochę świata przez siatkę oglądać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

zupełnie off-topicowo o komórkach :)
ja zachorowałam dość szybko na bycie online 24/7 i w Orange długo leciałam po prostu na zwykłej taryfie za przesył, ale można iść z torbami. Z moją infomanią zdarzało mi się i stówę w miesiąc wydać. Potem, jak kupiłam drugi telefon w Playu było taniej, ale też sporo. No i niedawno właśnie Play wyskoczył z ofertą 500MB za 15 zł - totalnego surfowania, już żadnych innych kosztów. Wykorzystuję promil limitu, ale i tak bardzo bardzo warto :)

czekam na zdjęcia Waszych fur, a ja się biorę za zrzucanie dzisiejszych fot Filipa, to Wam nawrzucam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

no super byłoby zobaczyć Filipka:) Gosiu kiedyś miałam chwilkę to przeczytałam całą Waszą historię "od początku" czyli od Twojego leżenia w szpitalu, to naprawdę mały wielki cudek, a Ty jesteś moją idolką normalnie!! Kiedyś musisz opublikować tą Waszą forumową historię!!! a na pewno zachować dla potomności- dla Filipa przynajmniej, niech wie, jaką ma dzielną mamę i jaki z niego był dzielny wojownik!

ech od wczoraj wieczorem utrzymuje się nam turkus z czarnym:) o ile nic się nie zmieni, to stanie na tym:) lila odpadł z eliminacji, bo dziś zakupiliśmy kocyk, który pewnie nie raz posłuży w wózeczku i nosidełku, a nijak nie pasuje do lila-fioletu:) a ja sama siebie przekonuję do czerni, że będzie tylko bazą pod inne kolory- te we wózku, no i na pewno z czasem zawisną tez wokół zabawki, przywieszki.... mąż nastawiony na te krzyżyki, ale mi się smutny ten wózek wydaje, turkus już bardziej żywy ( o ile nie okaże się "zepsuty" w realu). na pewno jutro zamawiam, na czym nie stanie, to oczywiście jak tylko fura dotrze, będą zdjęcia:)

Gosiu a tak z innej beczki, na jakich zasadach masz internet w komórce? płacisz jakoś za każdy przekaz czy to w ramach abonamentu? zastanawia mnie co oznacza np określenie internet 500 MB- czy tyle mam na przesył i odbiór danych, czy to jakaś przepustowość łącza, a za każde "wejście" trzeba dodatkowo płacić? coraz bardziej brakuje mi mobilnego internetu i myślę nad aktwowaniem tej "przyjemności" w komórce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Gosiu kresek jest sztuk 3 :)

No i pewnie że wrzucaj zdjęcia Filipa !! 2 kg, to już duży chłopak z niego !! Gratulacje !!

Nie wiem czy uda mi sie namówić kolegę na wysłanie zdjęć. ale jakby mi się udało to i tak nie byłyby wcześniej niż pewnie jakoś za 1,5 tyg. Bo tak jak pisałam, Pan K mi napisał że na ten kolor czeka się dłużej, 5 dni. więc jak jutro znajomy wpłaci pieniądze na konto, to pewnie dopiero wtorek albo środa wyślą. i dojdzie pewnie dopiero w następny wtorek albo jakoś tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

no! dzis wzielam laptopa do szpitala, wiec macie przekaz live :) po poludniu moge wam off-topicowo wrzucic najnowsze zdjecia Filipa, ktory dzis przekroczyl magiczna bariere 2 kg :)
B____R (ile Ty masz tam kresek miedzy B a R, bo nie chcę Cię przeinaczyć imienia :), a jest szansa, by kolega koordynujacy zakup w PL wrzucil Ci wczesniej real fotki wozka? skoro juz jestes naszym turkusowym krolikiem doswiadczalnym, to bysmy Cie wykorzystaly juz calkiem - moze Twoje fotki pomoga w decyzji takze tym, ktore juz na dniach - ja my - powinni zamawiac...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

A ja wczoraj w ogóle nie mogłam wejść na forum wieczorem. ile razy próbowałam tyle razy strona otwierała się tylko do pewnego momentu a później jakieś znaczki , hieroglify itp... myslałam że mnie szlag trafi :D

Oczywiście jak tylko wózek dotrze to zamieszczę zdjęcia !!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

kto by pomyślał, że wątek tak się rozwinie :D



ciekawe czy Pan Krzysztof już na niego trafił ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

a w ogóle to mogłybyście założyć nowy wątek, bo od kilku dni, odkąd zaczęłyście intensywnie pisać, nie ładuje mi się strona w komórce, jako zbyt duża, i nie mogę Was podglądać w szpitalu!
i wieczorem włączam kompa głównie dla Was, zamiast iść spać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

ciekawam czy równie ochoczo będziecie myślały o rodzeństwie za kilka miesięcy ;-) ja zawsze chciałam mieć bliźniaki, jak się urodził jeden to błogosławiłam niebiosa, że tylko jeden, a do końca pierwszego roku Pio mówiłam sobie "nigdy więcej". Chrapka na kolejne pojawiła się dopiero, gdy Pio całkiem się odpępowił i przestał potrzebować mamuśki (czyli w okolicach 2,5-3 lat)

Nie wiem co wziąć :) u mnie top 3 to turkus, czerń, czerń w krzyżyki (z nastawieniem na ten ostatni, choć pewnie w realu okaże się słabszy niż na zdjęciach - jak wszystkie).

Aha, fioletowo-liliowy jest jak najbardziej i dla chłopca - ja myślałam o nim nawet dość intensywnie od samego początku. Generalnie uważam, że wózek musi pasować do pchającego a nie pchanego :) jakoś tatusia z różowym wózkiem ociekającego słodyczą sobie nie wyobrażam, dlatego też mój luby odrzucił kwiatki - choć ja nie miałam oporów przed wsadzeniem doń faceta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

hehe no właśnie ja z tego samego powodu zrezygnowałam z kwiatków:) o ile teraz spodziewamy się córci, to następne kto wie:) może będzie na tyle szybko i wózek będzie w na tyle dobrym stanie, że przewozi dwoje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

rzeczywiście, nie doczytałam, że to City Car, dzięki:)

jak dla mnie lilia odpada, bo zdaje mi się, że tam jest w połączeniu w fioletem i mam nadzieję, że wózek będzie jeszcze na tyle sprawny, żeby przewozić w nim nie tylko jedno dziecko, a gdyby miał pojawić się braciszek dla córci to jakoś by mi nie pasowało. Jeszcze dziewczynkę w turkusie wozić to by mnie nie raziło:) A wzorków nie lubię, więc ja mam dwa kolorki do wyboru:) cały czarny i czarno-turkusowy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

hehe no my na chwilę obecną też najbliżej turkusu:) mnie się jeszcze lila podoba, mężowi średnio, za to jemu ten czarny w krzyżyki, który z kolei mi tak średnio, bo taki smutny:) i bądź tu mądry:) w poniedziałek na pewno zamawiam, więc jak tylko wózek dotrze, będziecie mieć fotki ktoregoś z tych 3 kolorów:)
acha jagata- my domawiamy tackę do city cara, ale zdjęcia city cara z tackę już tu są- dodane przez anessę parę wątków wyżej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

a ja zaczęłam się zastanawiać nad czarnym z turkusem:) jeszcze troszkę czasu minie zanim będę zamawiać, więc może doczekam się jakichś zdjęć od was:) w razie czego mam nadzieję, że B___R za te 3 tygodnie wkleisz jakieś fotki? :) jestem bardzo ciekawa jak ten kolor wygląda w rzeczywistości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

no to trzymamy kciuki:)a ja ciągle nad kolorem myślę :) i się zastanawiam, jak się te małe kółeczka City Cara w zimie i na "wertepach" sprawdzą, czy nie wytrzepie za bardzo dzieciny w tym wozie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Zamówienie poszło :) mam nadzieję, że wszystko będzie ok. tymbardziej że zajmuje się tym nasz znajomy w polsce a my tylko nadzorujemy :))trzymajcie kciuki :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

znalazłam gdzieś ofertę sprzedaży tego fotelika i dziwny taki mi się wydaje, chyba jednak zainwestuję w Maxi Cosi.

A co do pompowanych kół przednich w City Carze, to jest taka możliwość za dopłatą 50 zł, tyle że nie mogą być one szprychowe, jedynie takie jak na zdjęciach. Szkoda, bo chciałam mieć wszystkie szprychowe... Ale wole mieć wszystkie jednakowe, niż przednie takie, a tylne szprychowe:) Liczę jeszcze na to, że te będą lżejsze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

a budka jest ta sama co przy gondoli, a ona ma dużo turkusu ,więc jeśli siedzisko będzie nawet z przewagą czerni to w połączeniu z budką i parasolką nie będzie wcale smutno. No i mąż dał się przekonać :)) ... szkoda tylko, że zobaczę wózek dopiero za 3 tygodnie, bo wtedy wraca znajomy. ale trudno ,poczekam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Witam wklejam co mi odpisał Pan Krzyś odnośnie kolorów w czarno-turkusowym :

"Zgodnie z najnowszymi trendami spacerówka bedzie czarna z niewielkim dodatkiem turkusu, fotelik bedzie posiadał czarne siedzisko z turkusowum daszkiem i przykryciem na nózki, parasolka bedzie cala turkusowa.
Pozdrawiam Mikado - Krzysztof"

No więc zaraz wysyłam zamówienie :)) Jestem zdecydowana !! W końcu :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Gosia dzięki za zdjęcie:)
jesteś wielka:D
no mi się ten liliowy podoba, bardziej niż czerń:/ ale z kolei mąż nastawiony na tamten czarny z "krzyżykami" :) ech... w poniedziałek zamawiam choćby nie wiem co, więc mam czas do jutra na przemyślenia:) a Ty na jakim etapie decyzji jesteś?
jagata, czytałam różne opinie o fotelikach, że raczej niespecjalne, ale myślę, że w takim przedziale cenowym cudów nie ma:/ maxi cosi na pewno lepszy, ale cenowo też droższy.... nie wiem, my zamawiamy z fotelikiem, a jak sie w praniu okaże lipny, to wtedy pożyczymy lepszy.
hmm no i nie wiem czy jest możliwość zamówienia pompowanych w city carze, to przednie jest mniejsze niż w bostonie,więc nie wiem czy będą mieć możliwość zamontować inne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

waga dziecka na usg a przy porodzie (29 odpowiedzi)

Witam! Jestem w 34 tyg. waga dziecka wynosi 2700 g lekarka mi powiedziała, że urodzę duże...

Pytanko do księgowych - co lepsze kurs czy studia podyplomowe??? (11 odpowiedzi)

Witam, Nie wiem na co się zdecydować może będziecie w stanie coś doradzić. Skończyłam liceum...

Wakacje na Mazurach - gdzie polecacie? (65 odpowiedzi)

Chcemy (z mężem i ponad rocznym dzieckiem) pojechać w czerwcu na 4-5 dni na Mazury. Nie wiem...