Wózek MIKADO BOSTON

Witam, interesuje mnie wózek Mikado Boston - 4 koła, w tym przednie skrętne. Czy macie bądź miałyście z nim do czynienia? Zastanawiam się nad zakupem właśnie jego. Rozważam również zakup uzywanego wózka, więc jeśli ktoś ma na zbyciu, to zapraszam, i proszę o opinie :)
siostryzet@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

kurcze, ja właśnie chce w City Carze przednie koła pompowane, najwyżej będę pompować co chwilę:) ale jakoś do piankowych nie jestem przekonana.

jestem za to bardzo ciekawa, jak wygląda i sprawuje się fotelik samochodowy, który oni oferują. Na początku chciałam kupić Maxi Cosi Citi, bo sprawdzony przez mojego brata, a raczej bratanka:) ale tutaj cenowo wychodzi bardzo atrakcyjnieb i już sama nie wiem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

to oczywiście byłam ja , ta wyżej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

My bierzemy bostona na szprychowych kołach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

z tyłu stoi zgaszony pomarańcz, też mikado
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Monia,
specjalnie dla Ciebie :)
znalazłam na komórce zdjęcie liliowego!

http://picasaweb.google.pl/gojapio/Wozek#
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

acha no to tak to super:) a Wy bierzecie w końcu boston czy city car, bo nie doczytałam?
jak Ci Pan Krzysztof odpisze, to koniecznie daj znać, sama jestem bardzo ciekawa:)
kurczę no coś okropnego z tym kolorem:) jakby były dwa do wyboru, to by człowiek się nie zastanawiał:)
ja strasznie nie mogę się do tej czerni przekonać, ale z kolei lili się obawiam jak będzie w realu, no i w sumie trzeba przyznać, ze do czerni wszystko pasuje:) czy to kreacje mamy, czy dzidziusia:)
no mąż mój nastawiony na ten kolor B17, ale chyba też zapytam jak się tam przedstawia rozkład kolorów w spacerówce i parasolce...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

moniczko na początku były piankowe a za pompowane trzeba było dopłacić. Ja w mailu od Pana Krzysia dostałam że wszystkei 4 są teraz pompowane za głowną cenę a i też nie dopłaca się za szprychowe. za felgowe i szprychowe tyle samo się płaci :)

U nas kolor dalej nie wybrany :(

Staram się namówić męża na tą czerń z turkusem, ale napisałam jeszcze jednego maila do Pana Krzysia z zapytaniem jakiego kolory są w tym modelu spacerówka, torba, fotelik i parasolka bo niestety nie ma nigdzie zdjęć. I jeśli się okaże że te dodatki nie są całe czarne tylko mają też wstawki turkusowe to bierzemy ten, a jak nie to .... chyba się zachlaszczę :D:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

hmm chyba sama się zakręciłam z tymi kołami w bostonie:)
w standardzie chyba jednak te przednie były piankowe, a za dopłatą szprychowe pompowane:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

jagata, w bostonie wszystkie koła tak czy tak były pompowane, tylko ewentualnie można było za dopłatą zamówić szprychowe. myślę, że za to się dalej dopłaca, bo są one po prostu droższe.
jeśli chodzi o city cara to te przednie są małe i nie pompowane, podobno dlatego, że w tej technologii (paski plus przednie skrętne) to by się nie sprawdziło, bo lekkie "niedopompowanie" powodowałoby, że wózek zjeżdżałby na boki (tak informował producent)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Czarny może się wydawać smutny, ale przynajmniej nie będzie zaskoczenia co do koloru:) bo turkus czy lila mogą być diametralnie różne niż przedstawiają to zdjęcia. A parasolkę można kupić innego koloru, kocyk jakiś bardziej dzidziusiowy, wnętrze wózka też jest jasne, więc Maleństwu nie będzie smutno:)
A co do kół, to niesprawiedliwe, że do City Cara trzeba dopłacać 50 zł za pompowane przednie, a do Bostona nie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

aha i jeśli chodzi o bostona to nie trzeba teraz dopłacać 60 zł za żeby wszystkie koła były pompowane, tak jak to pisały dziewczyny na początku wątku. Tylko wszystkie 4 pompowane koła wliczone są w tą główną cenę. tak mi napisał Pan Krzyś :) ... piszę ,bo może kogoś to będzie interesowało :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

hej hej. ooo coraz więcej zaczyna nas się tu robić :)

Gosiu nie wybrałam jeszcze :( Mam czas do jutra do wieczora, bo znajomy dopiero wtedy dotrze do polski,a w poniedziałek dopiero wpłaci pieniążki na konto, więc jutro pewnie jakoś wyślę zamówienie.

Pan Krzysio mi odpisał,że ... cytuję : " 3-Kolor B-25 robiony jest na export do Szwecji i może byc dostępny
terminie
5 dni.
Niestety nie posiadamy wiecej foto tego koloru dlatego ,
że jest nowością przewidzianą na nowy sezon 2009/2010."

dla mnie to pal licho te dwa dni w tą czy w tą, ale pokazałam mężowi te dwa kolory i on wybrał kwiatki z beżem !!!!! powiedział że ten czarny to taki smutny dla dziecka. a ja myślałam że wybierze właśnie czarny i decyzja zostanie podjęta. Bo mi coś się odwidziały te kwiatki. hehe ... no zobaczymy. siadam teraz do oglądania wszystkich wzorów, może coś jeszcze wpadnie w oko. ech

Gosiu całuski dla Filipa !!! Pozwoliłam sobie przeczytać twój wątek kóry tu podałaś wcześniej i szczerze Cię podziwiam !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Gosia z jeansu to się całkiem wyleczyłam:) hehe dokładnie tak o nim myślę jak napisałaś:) hmm a ten B16 to jest chyba właśnie ten fioletowo liliowy. mocno go rozważam (ech i miałam dziś zamówić, ale chyba przemyślę jeszcze do poniedziałku:) ) tylko tak się martwię, czy na żywo będzie równie ładny
z kolei mężowi (który również z jeansu wyleczony:)) przypadł do gustu właśnie ten B17- Gosiu moim zdaniem on czarny, tylko na zdjęciu takie wrażenie szarości sprawia... no a ja mam z kolei awersję do czarnych wózków i bądź tu mądry... no ale ten jest naprawdę ładny...
ech no i stan na dzien dzisiejszy- albo turkus, albo lila, albo ten czarny we wzorki. chyba zrobimy wyliczankę, albo będziemy na głos wymieniać po kolei i zobaczymy przy którym dzidzia się najbardziej poruszy:)
hehe Gosia, dziś przelotem byliśmy w sklepie i tam spodobały mi się wózki jedo, wydaje mi się, że mają dużo ładniejsze wykończenie niż mikado, no i też pojawiła się przelotem myśl w głowie, że może by tak.... :) no ale pasy i skrętne koła to jest jednak to:) nie ma co kombinować za dużo:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

B___R, co wybrałaś? :)

wracam do szpitala, bo my tu gadu-gadu, a dziecię czeka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

a dla dziewczynek może szary/lila?
http://www.tomiko.pl/1232,mikado-boston-kolor-b16-wozek-na-skretnych-przednich-kolach-nowosc!!!.html
ładny :)

Monia... nie bierz jeansu :) na moją odpowiedzialność :) nie wiem, jak wygląda na żywo, wiem, że de gustibus, itd, ale mi się te wszystkie pasiaste paski (Jedo też ma dużo takich modeli) wydają "wsiowe" (przepraszam, wszystkie mieszkanki mniejszych skupisk ludności), takie zupełnie nienowoczesne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

o kurza melodia - Monia, ładny! jak Ty go wypatrzyłaś? :)
chłopięcy i elegancki jednocześnie.. hm...

a tak zupełnie z innej bajki - z polskich nowości podobają mi się kolorki i ogólnie design Emu, ale w końcu miały być paski, więc chyba nie mogę zmieniać zdania, nie? :)
http://www.delti.com.pl/wozek-dzieciecy-emu

a co do czarnego - miałam pierwszy wózek w szarobiałą kratkę i powiedziałam sobie, że nigdy więcej smutnego wózka. Ale czarny nagle przestał wydawać mi się smutny - tylko jak się wyraziła Jagata właśnie szlachetne tło pod inne dodatki - turkusowy (czerwony, zielony, pomarańczowy - niepotrzebne skreślić).
Na razie jestem na etapie czarnego, choć te szare kwiatki mnie urzekły :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

właśnie Wrocławianko, jak mam to samo zdanie o czarnym co Ty, choć teraz to już mętlik w głowie totalny:)
a co myślicie o B17- tu jest ten kolor: http://www.tomiko.pl/1233,mikado-boston-kolor-b17-wozek-na-skretnych-przednich-kolach-nowosc!!!.html
im bliżej zamawiania tym większe wątpliwości:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Jak fajnie , że jest to forum...czytam od jakiegos czasu opinie o Mikado bo od początku podobały mi się te wózki-głównie Boston ale znalazlam jakiś czas temu City Cara i na pewno go wezmę -kwestia "walki z kolorami"-podoba mi się czerwień z czarnym z Bostona a teraz pojawił się turkus ...i mam dylemat, tyle że ja mam mnostwo czasu-mam termin w okolicach świąt BN,więc jeszczę zdążę 100 razy zmienić decyzję. Czarny też uważam za "elegancki" tylko trochę wydaje mi się smutny dla maluszka.....Ale to kwestia gustu.
Podrawiam przyszłe i obecne Mamusie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

dzięki:) zatem już postanowione, że wózeczek będzie czarny:)
a co do kolorku C2, wydaje mi się, że masz rację co do obawy, że zielony okaże się mdły. Już wcześniej było widać na przykładzie beżu, że te zdjęcia odbiegają trochę od rzeczywistości.
Na samym począteczku przez chwilę chciałam mieć szaro-zielony albo właśnie czarno-zielony, ale doszłam do wniosku, że czarny jest taki ponadczasowy i "elegancki" :P i tak mi już zostało:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

foto ze strony Mikado :)

M6 jeans
image



i C2 znaleziony na Allegro

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? (56 odpowiedzi)

Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to czeka i chciałabym...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (115 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

Angielski w szkole podst. ze szkoły językowej czy warto? (63 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad zapisaniem dziecka w kl. II na kurs j. angielskiego prowadzonego przez...