Wózek MIKADO BOSTON

Witam, interesuje mnie wózek Mikado Boston - 4 koła, w tym przednie skrętne. Czy macie bądź miałyście z nim do czynienia? Zastanawiam się nad zakupem właśnie jego. Rozważam również zakup uzywanego wózka, więc jeśli ktoś ma na zbyciu, to zapraszam, i proszę o opinie :)
siostryzet@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

acha anessa a co postanowiliście ostatecznie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Gosiu popieram Twoje zdanie w 100%.
Mnie nerwa bierze, że o City Car dowiedziałam się w sklepach internetowych i w mailu od producenta, a te informacje powinny przede wszystkim być na stronie Mikado- w końcu to im najbardziej zależy na sprzedaży...
no ale chyba coś w tym jest, że oni główny utarg mają zza granicy, produkcja krajowa jest jakby na drugim planie.. myślę, że troszkę winy jest w tym konsumentów, raczej maleńko jest takich jak ty "konsumenckich patriotów", z moich obserwacji wynika, że Polacy raczej "gonią" za marką, nie ważne co, ważne, żeby w odpowiednio widocznym miejscu mialo markę odpowiednią:) i jak to sie mówi, "cudze chwalicie, swojego nie znacie". do tego dochodzi jeszcze ten kiepski marketing rodzimych "perełek" i finał jest jaki jest:)
ja osobiście patrzę głównie na wykonanie, no i oglądając setki wózków z różnych pólek i krajów, przyznam, że dopiero city car spełnia wszystkie moje oczekiwania- jak do tej pory każdemu "czegoś" brakowało z mojej listy "wymagań" no ale jeszcze zobaczymy jak w praktyce będzie się sprawdzał:)
mam tylko nadzieję, że poza różnicami w kolorze, jakość wykonania wóżka jest taka sama dla kraju jak i na eksport:)
heh znajoma kiedyś pracowała w fabryce lodów, no i się osłuchałam, jak to wygląda w tej branży- w porównaniu do tego co szło za granicę, krajówka to był syf:/ ech
Gosiu jak będziesz miała probki kolorków, to daj znaka:) też czekam na turkusik:) choć na razie jeans jest jakby postanowiony, coby sobie nie przekombinować:) z racji wyjazdu będę raczej poza siecią przez tydzien, ale może gdzieś mi sie uda złapać bezprzewodówkę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

nie troszke jest ale na www.tomiko.pl jest więcej a z tego co widze to na symkowie to cale tomiko ma jakiś profil czy cuś...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

http://www.smykowo.pl/search.aspx?SearchPhrase=mikado tu trochę tych wózków jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Moze to my troche naszym utyskiwaniem zasiałysmy w tobie wątpliwość czy to co otrzymałaś jest rownie ładne jak to co zamawialas.ja sie wycofuje z narzekań Odnosnie nadmiaru efektów specjalnych(wczoraj bylam niespecjalnie kumata,myslalam ze oryginał mial mniej wstawek we wzórki-ale ze zdjęć pokazanych obok siebie widze ze to kwestia jednego paska wiecej),podoba mi sie taki jaki jest,nie ruszalabym nic,tylko wziela kase:)
To co mnie w tej całej akcji irytuje to to co bylo tez przyczynkiem do mojej dłuższej korespondencji z panem krzysztofem.jestem konsumencka patriotka,pękam z dumy gdy z polskich firm wychodzą innowacyjne produkty-a połączenie pasków i skrętnych kółek taka innowacją jest(dzwoniłam do jedo od mojej wymarzonej bartatiny zapytać czy nie planują tego wprowadzić,to powiedzieli ze takiego połączenia "nie da sie" wprowadzić),a potem te firmy perełki gubią male pierdolowate szczegóły w marketingu (jak mozna tak innowacyjnego modelu nie pokazac nawet na stronie internetowej?!) I sprzedazy (klient ma prawo oczekiwać ze dostanie to co zamówil).
A skandynawia to u nich argument-wytrych najwyrazniej:) bo mi pan krzysztof mowil o niej gdy narzekalam na malo finezyjne logo:)ze to na rynek skandynawski głównie sprzedają a tam sie podoba:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Agusia- no tak to jest, jak człowiek ma coś na miejscu, myśmy przez przeszło rok mieszkali 5 minut od rynku w Krakwowie, a mąż sie śmiał, że dobrze, że Wawel z okna widzimy bo byśmy zapomnieli jak wygląda:)
Annessa- no mysmy te wakacje zaplanowali ze 3 miesiace temu, tak kombinowałam, żeby przed 30 tygodniem się wyrobić, no i w sumie teraz kończę 28 tydzien, niby super się czuję i wogole, ale brzuch mi bardzo wywaliło ostatnio, coraz ciężej chodzić i zaczynam się trochę bać tej podrózy... no ale damy radę, w końcu to ostatnie wakacje z Mała w brzuchu a nie na rękach:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Monika - w Gdańsku słonecznie i ciepło :) wręcz duszno :)


Anessa - mieszkam nad morzem ale to nie oznacza, że często jestem na plaży ;P średnio - 3-4 razy w roku na spacerze :)

a najlepsze jest to, że mieszkałam (27 lat) na osiedlu "Przymorze" i od domu miałam jakieś 2km do plaży ;) a przez ostatnie 10 lat to bywałam jeszcze rzadziej :P 1-2 razy na kilka lat ;)

ale teraz czasem z Mężem idziemy wieczorem na spacer :)


musisz się zastanowić, czy bardzo Ci przeszkadza fakt, że wózek jest inny niż na zdjęciu firmowym :P
jeśli nie - to bierz 60zł i daj sobie spokój z reklamacją :)
jeśli tak - zadzwoń i powiedz, że chcesz wózek we właściwym wzorze C3 ;) i mają go wymienić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

no muszę przemyśleć tą sprawę - wiecie nie lubię być upierdliwą klientką, choć to ich ewidentna wina teraz, ja tu nic nie wybrzydzam...


ale wam zazdroszczę jedne z was albo siedzą nad morzem inne się tam wybierają:) ja jestem w 33 tyg w sumie tez bym mogła jechać jak bym się uparła ale nie chcę się forsować już teraz aby przypadkiem nic nie przyśpieszyć:P nio a z tym brzuchalem (mój jest wieeelkiii) to serio ciężko teraz funkcjonować...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

hej, jeśli mimo wszystko podoba Ci się ten wózek, to ja bym się nie bawiła w zwracanie, tylko wzięlabym te pieniążki za śpiworek, wiesz teraz to każdy grosik się przyda:)
jeden plus jest taki, że możesz mieć pewność, że nikt w Polsce nie bedzie miał takiego samego wózka jak Ty:)

a jeśli zwracać, to tak jak pisała Agusia, tylko calość, bo faktycznie jest spora szansa. że będą inne kolorki.

hmm tak sobie myślę, że jak ja bym była w tej sytuacji, to bym jednak nie zwróciła, moze się okazać, że tamten wcale by nie wyglądal jakoś super lepiej, sama widzisz, jak duże są różnice między zdjęciami a rzeczywistością, a ten Wasz wcale jakoś bardzo źle nie wygląda...

pozdrówki

ps Agusia, jaka tam pogoda nad morzem? juz za 2 dni będziemy w łebie, a wKrakowie teraz upał, że funkcjonować normalnie się nie da z brzucholkiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

P.S. miałam nie odświeżony wątek ;) nie zauważyłam tego co napisałaś :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

mój Mąż mówi, że w takim razie wziąłby te 60zł i w to miejsce kupił coś dla dzidziusia :)




a ja mam mieszane uczucia - chyba jednak reklamowałabym CAŁOŚĆ - bo jeśli odeślesz tylko budkę i nakrycie, to później może być jakaś różnica w odcieniu materiału itp.

W końcu zamawiałaś C3 a nie C3 plus ;)



chyba, że Ci to nie przeszkadza, a wózek i tak Wam się podoba ;) to wtedy tylko wzięłabym te 60zł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Yyyyyy no Agusia dostałam od Mikado to co napisałam o 11.10:)
właśnie chcę znać wasze opinie co sądzicie o tej sytuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Anessa - dostałaś odpowiedź odnośnie innego koloru/wzoru?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Napisałam do Pana Krzysztofa co do tego niezgadzającego się wzoru na wózku. Odpisał, że zaszła pomyłka, że zrobiono nam wózek we wzorze C3 PLUS - a ten wzór idzie tylko na Skandynawię...Hmmmm...Nie wiem czy to prawda czy nie:) Napisał też że w ramach rekompensaty wyślą nam za darmo śpiworek do wózka - a my przecież zamawialiśmy dodatkowo ten śpiwór i już go mamy. Za chwilę się chyba zorientował że tak jest i napisał że odda nam za niego pieniądze skoro tak...
Sama nie wiem co mam zrobić. To by było 60zł za ten śpiworek.
Mąż mówi żeby zadzwonić i powiedzieć że odeślemy ten pokrowiec na gondolę i budkę od gondoli i niech nam uszyją w takich kolorach jak miały być. No ale z samą gondolą to ciężka sprawa no bo szyć nową? I wysyłać ją - ciężkie to. A dla nich to też przecież spore zamieszanie i kłopot.
Nie wiem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: powrot do glownego watku :)

no faktycznie super ten fotelik:) nawet o takiej firmie nie słyszałam, ech a już myślałam, że po tym wszystkim co wygrzebałam o wózkach, fotelikach i innych takich mogę doktorat pisać:) to chyba temat woda:)
co do tych kołek, to na pewno te szprychowe co ma Agusia są solidniejsze- ech już sobie wyobrażam jak będziecie z potomkiem śmigać po plaży :) i zazdroszczę, bo mi pozostają tylko szare chodniki:) ale osobiście nie podobają mi się te wozki z takimi kołami bo są takie "kandacharowate" :) a city car na pierwszy rzut uwiódł mnie właśnie tą swoją zgrabnością:) troszkę się obawiam, że te przednie koła takie liche, ale myslę, że amortyzację paski i tak zapewnią, a nawet jakby coś z kółkami było nie tak po paru miesiacach (ech zimowych) zawsze można do Pana Krzysztofa uderzyć:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Anessa - mamy zebrę :)

image

image

image

image



jak zobaczyłam na Allegro używany fotelik Ramatti Mars - Żyrafa, to stwierdziłam, że chcę fotelik z tej serii i koniec :)

i znalazłam Forumkę, która prawie 3 m-ce temu pisała, że ma do sprzedania Zebrę ;) okazało się, że aktualne :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: powrot do glownego watku :)

ot takie małe rozbieżności :P:P:P
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: powrot do glownego watku :)

no nie są pompowane juz o tym pisałam tu chyba bo sama o to pytałam pana Krzysztofa:D ja właśnie wystukałam do niego maila czemu mi się te wzroki tu nie zgadzają - troszkę szkoda bo to był przecież kolor typowy dla city cara nie z bostona czy oxforda tylko właśnie dla city cara....generalnie ja chciałam wzorki więc luz ale tamto zestawienie sie tak fajnie komponowało....zobaczymy co nam napisze jutro.
a agusia oglądałam ten twój fotelik na necie przed chwilą - bajer nie z tej ziemi szkoda że sama nie wiedziałam wcześniej bo ja kocham takie motywy zwierzęce - panterki, zeberki!!!
a jakiego zwierza macie na tym foteliku?:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: powrot do glownego watku :)

w City Carze chyba nie ma wyboru - przednie koła NIE SĄ pompowane :P


wybór możesz mieć przy Bostonie :)

my wybraliśmy przednie pompowane :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: powrot do glownego watku :)

no właśnie cała buda we wzorki mnie trochę rozczarowała - bo sam deseń jest super - jak oglądałam we wzorniku w sklepie byłabym gotowa wziąć go w ciemno, ale nie wiem, czy w takiej wersji z całą budą w ciapy nie za dużo efektów specjalnych... no nic, czekam na turkus :)

i przypomnijcie mi jeszcze jakie jest optymalny zestaw kół - pompowane, niepompowane, bo będę się zbierać do składania zamówienia, jak tylko zobaczę nowe kolorki, a dostałam już kociokwiku, które najlepsze (będziemy się poruszać głównie po mieście, niewiele w terenie).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie najlepiej kupić dziecku okulary? (9 odpowiedzi)

Wiem, ze było już trochę wątków na tt., ale za wiele nie wyczytałam...Muszę zrobić okulary dla...

tanie meble kuchenne?Jakie (70 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...

Adwokat- rozwód- podział majatku (60 odpowiedzi)

Szukam bardzo dobrego adwokata z trójmiasta, który zajmuję się rozwodami i podziałem majątku....