Wózek MIKADO BOSTON

Witam, interesuje mnie wózek Mikado Boston - 4 koła, w tym przednie skrętne. Czy macie bądź miałyście z nim do czynienia? Zastanawiam się nad zakupem właśnie jego. Rozważam również zakup uzywanego wózka, więc jeśli ktoś ma na zbyciu, to zapraszam, i proszę o opinie :)
siostryzet@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: powrot do glownego watku :)

Gosia,no to jak będziesz mieć próbki nowych kolorów to super:) w takim razie czekam, i tak zamówię nie wcześniej niż w połowie sierpnia więc mam czas:) a może faktycznie będzie coś powalającego:) turkus brzmi szczególnie kusząco:)
hehe to wy już chyba kumple z Panem Krzysztofem:) ja z nim może ze dwa maile wymieniłam, bo wszystko co chciałam wiedzieć dowiedziałam się tutaj:)
no a z kolei dzins mi się w rzeczywistości wydaje jaśniejszy niż na zdjęciach, ale teraz to juz sama nie wiem:) fakt że ten materiał jest taki specyficzny. no cóż zobaczymy:)
rany nie spodziewałam się , że wybór wózka będzie taki skomplikowany, hehe to zakup samochodu przy tym to pestka:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: powrot do glownego watku :)

Anessa - no i Wasza budka jest cała we wzorki ;) a na zdjęciu Mikado - nie ;P


ale co tam - wózek wygląda fajnie, nie ma xxx takich na ulicach naszych miast i to się liczy :)

my dzisiaj dokupiliśmy fotelik :) od jednej z Forumek :D Ramatti Mars z limitowanej kolekcji Animals :) jestem bardzo zadowolona :)


czyli trzeba brać poprawkę na kolory prezentowane na fotkach w sieci - w rzeczywistości kolory są ciemniejsze ;)

tak jak mój czerwono-czarny okazał się wiśniowo-czarnym :) chociaż jak sama robiłam fotki to też bardziej wyglądał na czerwony ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: powrot do glownego watku :)

Monika,
wstrzymaj sie z wyborem, moze nowe kolory (mam nadzieje, ze juz sa w drodze do mnie - mialam dostac probki poczta) nas powala na kolana :)
ja bardzo licze na ten turkus - miec city cara, to juz rzadkosc na ulicach, miec go w kolorach, ktorych nie ma na allegro - bezcenne ;-)
Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: powrot do glownego watku :)

no trzeba przyznać, że ten kolorek z wzornictwem jest bardziej niepowtarzalny niż czerwony czy niebieski:)
z różem lepiej nie ryzykować, jakby dzidziuś jakimś cudem niespodziankę zrobił:D zresztą potem wózek może posłużyć kolejnemu dzidziusiowi, więc lepiej brać kolorki uniwersalne:)
My też się spodziewamy dziewczynki, w połowie października, ale Babcia mi cały czas powtarza, że dziewczynki zawsze rodzą się wcześniej:D a chłopcy później, zresztą ja mam taka naturę, że myślę, że pod koniec sierpnia też będę w 100% wyposażona:D a póki co mamy "dary" czyli wór ciuszków i przewijak, no zawsze to jakiś start,
pozdrawiam Cię serdecznie i pomyslnego rozwiązania życzę, mam nadzieję, że dasz znać na forum, jak już użytkowniczka wózka się pojawi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: powrot do glownego watku :)

tak, tak u nas wszystko gotowe no jakby nie było na miesiąc może juz lokatorka sie pojawić w domu hehe
no ja nie chciałam ani niebieskiego ani czerwonego a mimo że wiem że będzie dziewczynka to róż też odpadał a ten od razu mi przypadł do gustu.
a najlepsze jest to że od rana byłam tak zafascynowana tym wózkiem że nie zobaczyłam odstępstw we wzorach dopiero teraz się ogarnęłam i do mnie to dotarło...nie wiem czemu tak wyszło mikado zawiodło po raz pierwszy hehe zaraz pisze do pana Krzysztofa!
to fajnie że też bierzecie mikado :)
a podnóżek od początku chyba miał być inny, co do fotelika to na razie nie chciało nam się kombinować a fotelik i tak jest do 10 kg więc pewnie za niedługo następny kupimy jakiś maxi cosi albo coś w tym stylu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: powrot do glownego watku :)

Anessa dobra robota, dzięki za zdjęcia:D
faktycznie bardzo różni się ten kolor od zdjęcia z sieci- no i na zdjęciach też przykrycie gondoli miało kółka a w oryginale nie ma, ale nie wiem, czy wtedy nie wyglądałoby to zbyt pstrokato:) widzę też, że podnóżek jest inny niż w bostonie czy milano, no ale to nie ma znaczenia:)
widzę, ze i Ty zdecydowałaś się na fotelik- no my też chcemy, mimo rożnych opinii- jak na taką cenę, nie jest zły ten fotelik:)

tacka wygląda ok, więc dzięki Tobie już mam pewność, że ją domówimy, ze śpiworka zrezygnujemy, no i co do koloru, to chyba jednak pozostaniemy przy tym jeansie... troszkę inaczej sobie wyobrażałam ten kolor, nie jest zły, ale mimo wszystko jeans jest weselszy:)
dzięki jeszcze raz!! no i miłego oczekiwania, widzę, że Wy już w pełni gotowi na lokatora/kę :) łóżeczko, póleczka, nawet piękna lampka nocna:)
pozdrówki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: powrot do glownego watku :)

kurdele - teraz zauważyłam jak spojrzałam na zdjęcie oryginalne wózka że powinien on mieć te kółeczka na materiale na dole gondoli a nasz nie ma! chyba złożę reklamację!:D
a kolor widzę że różni się diametralnie od tego z oryginalnego zdjęcia :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: powrot do glownego watku :)

no dziala -ciemna ze mnie baba i tyle :D
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: powrot do glownego watku :)

spróbuję jeszcze wkleić taki link może zadziała jak należy
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: powrot do glownego watku :)

cholera zdjęcia wyszły jako miniaturki! no szlag by trafił a miały byc miniaturkami z możlwiością otwarcia na pełny ekran! niestety fotosik każe płacić za duże zdjęcia a ja nie mam kasy na jakis tam ich abonament no! powklejam jeszcze raz linki do zdjęc ech..............
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5da605a3f4b0cda1.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: powrot do glownego watku :)

no jestem i mam foteczki ale powiem wam jedno że ta tkanina jest tak specyficzna że właśnie na zdjęciach ten kolor wychodzi totalnie inaczej niż na żywo - bo ona jest taka błyszcząca, błyszczy się na srebrno i jak zrobi się zdjęcie z lampą to wychodzi na dużo jaśniejszy ten kolor niestety, pod słońce też się wydaje jasny a w takim normalnym dziennym świetle jest taki ciemna kawa z mlekiem ale nadal jestem bardzo zadowolona.
mąż wrócił z pracy walnął się na kanapę i...patrzył jak składam ten wóz, więc jego pomoc była nieoceniona no!:/
wózeczek faktycznie bardzo gładko się prowadzi co jest super i dodatkowo bajerancko się nim buja! extra! niestety nie miałam możliwości go przetestować w terenie bo u mnie jest bardzo mało miejsca w domu a teraz wóz już spakowaliśmy i wywieźliśmy na działkę bo nie mamy go gdzie trzymać...może kiedyś pokuszę się o ponowne złożenie go jak będę na działce wtedy dam znać. w domu został tylko fotelik aby odebrać dzidzię ze szpitala. jak macie jakies pytania to pytajcie:) a tacka sprawuje się bardzo fajnie i tak samo wygląda:)
poniżej wklejam linki do zdjęć nie wiem czy się pootwierają tak jak u agusi powyżej czy może trzeba będzie wejść na stronkę aby je obejrzeć. sory za bałagan w domu:)
aha i część zdjęć jest z lampą część bez - więc ten kolorek będzie różny...nie robiłam tak szczegółowych fot jak agusia wystarczy popatrzeć na jej foteczki i juz wszystko jasne od strony technicznej wozu:)
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: powrot do glownego watku :)

annessa no to ja sie nie mogę doczekać tych fotek:) skoro mówisz że ten kolorek fajny to czuję, że będziemy mieć ciężką decyzję:/ mam nadzieję że z tacuszką też będzie fajnie :)
no powiem Ci, że ja pisałam meila do tego sklepu do olkusza zanim się tam wybraliśmy i dali nam znać jak już mieli wszystkie modele, dlatego udało mi się zobaczyć i city cara, ale gwarantuję Ci że jak już poskładacie, to będziesz zachwycona:D na zywo i "w prowadzeniu" jeszcze lepiej się prezentuje niż w sieci:)

średnio od 2 miesięcy interesuje się tymi wózkami, ale "na mieście" to jeszcze nikogo nie widziałam szczerze mówiąc, ale może to lepiej, będziemy niepowtarzalni:D o ile dobrze wyczytałam, to Ty jesteś ze Śląska, więc nawet jesli weźmiemy ten sam kolorek, raczej mała szansa, że się spotkamy hihi :)

pozdrawiam i czekam na zdjęcia:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: powrot do glownego watku :)

witam was dziewczynki i melduję że dziś przyszła nasza gablota...:D
city-car w kolorze C3 z tacką i śpiworkiem no i innymi bajerami wiadomo:P
niestety kiepsko się dziś czuję (chyba mam znów niskie ciśnienie) i zaledwie udało mi się go z pudła wyciągnąć - na składanie go sie nie porywam i czekam aż mąż wróci z pracy więc porobię foty tak o 16 i wrzucę koło wieczorka tu- nie wiem jak je tu wrzucić chyba musiałabym się zarejestrować tak? czy wystarcza linki z jakiegoś fotosika?
powiem wam tyle że wykonanie jest super - zobaczymy jak się będzie prezentować to wszystko zmontowane.
kolor jest w sumie duzo ciemniejszy niz na zdjęciu a co za tym idzie bardziej wyrazisty i ja jestem przez to bardzooooo zadowolona - te jednokolorowe elementy które na zdjęciach wyglądają jak beż nie są beżem ale taka ciemną kawą z mlekiem, co mnie cieszy bo moja mama panikowała że się będzie to brudziło więc nie będzie:) kółeczka mają wyraziste kolorki i sa na tle w kolorze fajnego beżu, jednym słowem super nic tu mdłego nie ma!
no a co do reszty powiem wieczorem bo serio nie mam sił na nic...
Monika my tez byliśmy tam w Olkuszu oglądać Mikado:D Ale wtedy mieli tylko Bostona i Oxforda na 3 kołach, więc city car kupiony był w ciemno.
co do tej tacki to zobaczę potem jak to wygląda ale wiem tyle że oni muszą inna rączkę wtedy do city cara zrobić aby tacka pasowała więc troszkę dłużej się czeka.
a i Pan Krzysztof dzwonił przez chwilą pytał czy wóz dotarł i pytał czy jestem zadowolona :) Mówił że nawet jak nam się gwarancja skończy to żeby dzwonić jak coś by było nie tak oni i tak pomogą, i że nie ma papierkowych formalności przy jakiejś reklamacji.
oki spadam foty wieczorem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: powrot do glownego watku :)

cześć dziewczyny:)
no zdecydowanie tu jest najlepsze forum jesli chodzi o mikado:) za tydzien jedziemy na wakacje nad morze, wprawdzie do Łeby, no ale zawsze to bliżej do trójmiasta niż z Krakowa,więc powiedzmy, że się tak "wakacyjnie" dopinam:)
ja myślę, że faktycznie o ile Boston jest juz w miarę znany, to o city car jeszcze malo słychać, w sumie to nawet na stronce producenta nie ma o nim wzmianki. stąd pewnie mało opinii wszędzie:)
szkoda, że tak mało jest sklepów w których są te wózeczki, zdecydowanie mogą konkurować z innymi "droższymi" firmami.
Gosiu, niestety zdjęcia tego kolorku jakimi dysponuję są jedynie z sieci, wydaje mi się, że najlepiej kolorek widać tutaj: http://www.tomiko.pl/229,mikado-milano-kolor-m6-fotelik-samochodowy.html kurczę, sama żałuję, że nie pomyslałam, żeby porobić parę zdjęć w sklepie:)
na budce, torbie, przykryciu gondolki i spacerówki jest ten biały dodatek w czarno, żółto- błękitne paski, o ile w sieci wygląda to brzydko, tak w rzeczywistości całkiem ładnie. ogolnie ten wózek jest taki żywy- wesoły:) poza tym w sklepie, gdzie bylismy, był jeszcze czarno czerwony- który tu jest tak dokładnie zaprezentowany przez Agusię:) zielony-kolor M2- osobiście mi się nie spodobał i M3- bardzo mdły, dlatego tak obawiam się tego kolorku C3 w realu- Pani w sklepie mówiła że go mieli, i jest trochę mdły, no ale się sprzedał, więc chyba taki zły nie był:)
mi się też ten pistacjowy widział na początku, zresztą chciałam jakiś "nowocześniejszy" kolor:) ale faktycznie, czasem na żywo można się rozczarować, więc chyba nie będę kombinować tylko weźmiemy ten jeans, mąż stwierdził, że kolor pasuje do samochodu:) no i niech i on ma jakiś swój udział w wyborze wózka:D
Będziemy go zamawiać w drugiej połowie sierpnia, na 100% city car i chyba z tacką, podobnie jak anessa 85, mam nadzieję, że to nie zburzy jego zgrabnego "wizerunku" :) a tacka to naprawdę fajna rzecz:) jak zakupię, to chętnie się podzielę zdjęciami, ale wtedy to na pewno Gosiu i Ty będziesz wyposażona w wózek, bo jak wyczytałam, Twój maluszek już jest na świecie, zbiera dzielnie siły:) (pozwoliłam sobie przeczytać Twoją historię, gratuluję Ci siły no i masz naprawdę dzielnego wojownika:))
a odnośnie fotelika to wyczytaliśmy też dużo różnych opinii w sieci, wyogladaliśmy go w sklepie, no i może nie jest rewelacyjny,porównując do takich za 500-600 zł, ale generalnie nie gorszy od innych w takim przedziale cenowym, więc stwierdziliśmy, że go razem z wózkiem zamówimy. szczerze to po samych zdjęciach w sieci bym go w życiu nie zamówiła, ale na żywo, nie jest tak źle. nie ukrywamy, że cena ma dla nas znaczenie, a jak się w użytkowaniu okaże beznadziejny, to pożyczymy od znajomych inny i jakoś przetrwamy:)
pozdrawiam serdecznie wszystkie forumowiczki z upalnego Krakowa:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: powrot do glownego watku :)

nie chcę być winowajczynią odwiedzenia koleżanki od pistacji, ale na żywo wydawała mi się znacznie bardziej mdła (nawet nie przytłumiona, tylko właśnie mdła, względnie wypłowiała) niż na zdjęciu... na zdjęciu podoba mi się bardziej niż w realu - tak to ujmę :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: powrot do glownego watku :)

Monika - wita w 3mieście ;)

sama wiem jak trzeba się naszukać opinii o wózkach tej firmy ;)

masz o tyle dobrze, że możesz je zobaczyć na żywo :) u nas w 3mieście jest to niewykonalne :/

do tego jak idziesz do sklepu z art. dla dzieci z adapterem Mikado i chcesz dobrać fotelik - to patrzą na Ciebie jak na kosmitę! ;P a co to za cudo przyniosłaś? co to za firma?


Jeśli któraś z Was odkryje jakie jeszcze foteliki pasują do adaptera - to piszcie :) dzięki temu innym Mamusiom będzie łatwiej ;)








Anessa85 - wrzuć fotki swojego wózeczka jak go dostaniesz :) pewnie Dziewczyny są ciekawe jak na żywo wygląda ten kolor :)









Gosia - pistacja na żywo też jest ciemniejsza i bardziej przytłumiona niż na fotce?

image

moja kumpela chce kupić Bostona właśnie w tym kolorku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: powrot do glownego watku :)

Monika,
a wrzuciłabyś na forum albo na priva (goosie@wytnijto.astercity.net) fotki koloru dzins? :) nigdy nie bralam go pod uwage - tak jak mowisz, w necie nie powalal...

ja na zywo widzialam fiolet+lila (moze byc), pomarancz (troche zgaszony - z pomaranczy podoba mi sie odcien X-landera), czerwien (moze byc, choc czerwieni mutsy nic nie pobije), bez z kolkami (fajny), pistacje (taka sobie). wiecej kolorow nie pamietam :)

ciekawe, ze na forum trojmiasta toczy sie najbardziej merytoryczna dyskusja o mikado - na forum gazety, gdzie kazdy wozek potrafia przenicowac wzdluz i wszerz, od tygodni nie moge sie doprosic o opinie. Moze jestesmy forpoczta nowego trendu, a o city carach dopiero bedzie glosno? :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: powrot do glownego watku :)

witam, ja tu gościnnie, bo z Krakowa, a trafiłam tu jak większość, szukając wątków o wózkach Mikado:)
też zdecydujemy się z mężem na wózek mikado, ale akurat na model city car:) oglądalismy je wszystkie "na żywo" u dystrybutora w olkuszu i wygral zdecydowanie City Car- jak dotąd nie spotkałam wozka któy równie lekko i przyjemnie się prowadzi:) Boston też jest ok, dużo lepiej się prowadzi niż bolder, czy podobny xlander, ale mimo wszystko city car na paskach nie ma sobie równych:)
będziemy zamawiać w sierpniu i podobnie jak jedna z forumowiczek domówimy tackę- dlatego z chęcią obejrzę zdjęcia tego modelu z tacką:D
też myslałam o kolorze C3 ale jego "na zywo" nie widzieliśmy, akurat oglądaliśmy wózek z gondolką milano- jeans- i mąż stwierdził, że albo ten albo żaden:D fakt faktem, że kolorki w rzeczywistości zupełnie inaczej wyglądają niż na żywo, i faktycznie ten niebieski nie przykuł mojej uwagi w trakcie oglądania w sieci, a w sklepie prezentował się przepięknie:D pozdrawiam forumowiczow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: powrot do glownego watku :)

nie wiedziałam, że można dokupić same materacyki do wózka :P


ale na Allegro są takowe :) http://www.allegro.pl/search.php?string=materacyk&category=11843


ja nie będę kupować :) w razie czego podłożę złożony, grubszy kocyk :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: powrot do glownego watku :)

ech..... ten regionalny patriotyzm ;-))
bardzo fajna, rzeczowa strona Ramatti - naprawdę kusi do zakupu. Gdybym tylko nie była tak obsesyjnie przywiązana do Maxi Cosi... :)

PS. jestem coraz bliższa zdecydowania się na City Cara ;-) czekam tylko na opinie Anessy :)

aha, Pan Krzysztof wyjaśniał mi sprawę lichego materacyka - że to ich świadoma polityka, bo mamy i tak kupują dodatkowe materacyki (gdzie?? spotkałyście się z mozliwością zakupu samego materacyka?), a te którymi są faszerowane inne materacyki wózkowe mają za dużo szkodliwej chemii.... no i wspominał mi jeszcze, że gros produkcji idzie do Skandynawii - jak dla mnie to to ważny argument za. W końcu wysyłać coś na tereny, gdzie rzadzi Emmaljunga, wymaga naprawdę przyzwoitego produktu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

szkola podstawowa nr 80 i numer 5 na Zaspie - proszę o opinie (21 odpowiedzi)

Czy ktoras z Mam zechcialaby sie wypowiedziec na temat tych szkol .z gory dziekuje :)

powikłania po wirusie bostońskim (81 odpowiedzi)

Mój trzylatek miesiąc temu chorował na wirus bostoński. Później zaczęła schodzić mu skóra z...

Płaczące dziecko a sąsiedzi (70 odpowiedzi)

Witajcie, piszę bo mam ogromny dylemat i ciekawa jestem, czy ktoś może sobie z czymś podobnym...