Wózek MIKADO BOSTON

Witam, interesuje mnie wózek Mikado Boston - 4 koła, w tym przednie skrętne. Czy macie bądź miałyście z nim do czynienia? Zastanawiam się nad zakupem właśnie jego. Rozważam również zakup uzywanego wózka, więc jeśli ktoś ma na zbyciu, to zapraszam, i proszę o opinie :)
siostryzet@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: City Car w praniu

Upsss poleciałam gwarą:)
Wszystko Bostona TYLKO kolor Oxforda:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: City Car w praniu

Wszystko Bostona ino kolor Oxforda:)



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: City Car w praniu

gondola ma być typu BOSTON tylko kolor z ox-forda?

czy gondola ma być koloru i wzoru ox-forda? a tylko stelaż Boston?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: City Car w praniu

W tym problem, że nie wiem przypuszczam, że moze to trochę dłużej potrwać niż u Ciebie ze względu, że wybraliśmy kolor oxforda dla Bostona. Poki co Pan Krzysztof mnie poinformowal ze przyjęli zamówienie do realizacji:)
Wiec czekam, cierpliwie czekam aż je zrealizują:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: City Car w praniu

Ententino - kiedy masz mieć wózek u siebie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: City Car w praniu

Ja czekam na naszego Bostonka i już sie nie moge go doczekac:)
Anessa ja też ze pochodze ze Sląska a od 3 lat mieszkam w Trojmiescie:) także marzenia się spełniają:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: City Car w praniu

no maluch spodziewany teoretycznie na 5 września ale ja wiem że się do nas na bank pośpieszy, bo brzuch duuuuży (maluch chyba też 2,5 kg już...):)
PS. ja jestem ze śląska tak w ogóle:D A to forum znalazłam szukając opinii o firmie mikado :P ale chciałabym mieszkać w trójmieście oj chciałabym.....może kiedyś:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: City Car w praniu

anessa,
pisz na forum albo na priva goosie@SPAMastercity.net :)
baaardzo jestem ciekawa Twojej opinii - ja wczoraj oglądałam Bartatiny i jestem na 99,99% zdecydowana (pani powiedziała, że pasków nic nie zastąpi, a jest tak wyważona, że brak przednich* kół nie będzie przeszkadzał), ale może rzutem na taśmę zmienię zdanie :)
* skrętnych, oczywiście, ale wyobraziłam sobie wózek bez przednich kół :)) o ileż mniej by ważył :)
PS. kiedy Maluch spodziewany?
pozdrowienia dla 3mieszczanek :) /ja tylko przypadkiem urodziłam się w Poznaniu, mieszkam w Wawie, ale cała moja rodzina pochodzi z Gdyni, męża - z Gdańska)
Gosia

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: City Car w praniu

Gosiu my na razie oczekujemy na nasz wóz - city-car! Pan nam mówił że do piątku (czyli do 17 lipca) będzie gotów więc myślę że na początku przyszłego tygodnia będziemy go już mieć (chyba że mikado się pośpieszy to już w tym tyg:P) i też będziemy go testować na działce (na razie tam będziemy go trzymać nim dzidzia się urodzi) więc jak tylko coś będę wiedzieć dam znać! mam nadzieję że będzie ok....My tak jak Agusia kupiliśmy w ciemno bo w sklepie u nas nie mieli city cara tylko bostona i oxforda....a ja sama skusiłam się tym że ma paski (bujanko:D) i skrętne kółeczka. Zaglądaj tu czasem będę pisać na bank :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: City Car w praniu

jeśli chodzi o wykonanie :)


wiadomo - jest to wózek z niższej półki cenowej :P ale nie mam mu nic do zarzucenia :)

nie mam porównania do innych modeli tej firmy :) w ogóle kupowałam "kota w worku" ;) tylko tyle co czytałam opinie na różnych forach i oglądałam zdjęcia w sieci :)


pewnie City Car to taka nowość, że nie zdążyli jeszcze wrzucić go na swoją stronkę ;)

co do prowadzenia - dzisiaj 4 osoby go próbowały na trawniku i chodniku ;) i wolimy opcję odblokowanych przednich kół :) wtedy łatwiej się prowadzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: City Car w praniu

a jak oceniasz ogolnie wykonanie wozka, latwosc prowadzenia, slowem -ogolna "fajnosc" wozkow mikado? bo wiem, ze o ile do bartatin malo kto ma zastrzezenia, to i mikado opinie na forach sa rozne...
no i czekam niecierpliwie na wiesci o CityCarze :) to jak na razie wielka niewiadoma - nawet na stronie mikado nie ma o nim wzmianki, najpilniej strzezona tajemnica IV RP ;-)
Gosia

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: City Car w praniu

wieeeeelki ogród nad jeziorem ;) dawne stoczniowe działki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: City Car w praniu

Cieszę się, że jesteś zadowolona. Ja również jestem za przednimi obrotowymi kołami :)
Pisałaś gdzieś wcześniej, że jedziesz wózeczek wypróbujesz wózeczek na dziłeczce na Jasieniu :) Na których działkach jak można zapytać? Kiedyś też tam miałam działeczkę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: City Car w praniu

melduję, że dzisiaj z ciężarną koleżanką testowałyśmy Bostona na działce :)


koleżanka bardziej była skłonna kupić Milano... dopóki nie zobaczyła jak się prowadzi wózek ze skrętnymi kołami :D


nie przeczę - nie zawsze jest to super ;) czasem przydaje się możliwość zablokowania przednich kół :)

ale bez porównania lepiej/łatwiej prowadzi się wózek ze skrętnymi przednimi kołami :) nawet mojej Mamie podobała się ta opcja :) - praktycznie 1 ręką można obrócić wózek dookoła :) bez konieczności unoszenia przodu wózka :)


jeździłyśmy po trawniku i chodniku :) suuuuuper są te pompowane koła :D

no i właściwie każdą część (gondola, spacerówka, adapter pod fotelik) można zamontować w obu kierunkach jazdy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

City Car w praniu

anessa,
śledzę Twoje wpisy o City Carze na różnych wątkach :) zrządzenie losu, że znalazłam Cię na forum mojego ukochanego 3miasta . Daj pliiiiiz znać jak on się spisuje w praktyce, bo mnie połączenie pasków i skrętnych kół bardzo kręci (nie ma innego takiego modelu), ale nie jestem przekonana do Mikado... byłam zdecydowana na 200% na Bartatinę, ale City Car zawrócił mi w głowie :)
Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

o tak :) bardzo miły i cierpliwy ;) wymieniliśmy około 24 maili ;) i zaliczyliśmy 2 rozmowy telefoniczne + mój Mąż też dzwonił do Mikado ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Tak, tak też :D Przemiły facet ehhehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

też korespondujesz z Panem Krzysztofem? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Pisałam do Mikado czy w tym moim modelu city-car który zamówiłam da się zrobić pompowane przednie kola i dostałam taką odpowiedź :
"stosowanie przednich kół pompowanych w modelu City Car jest niewskazane, gdyż w przypadku niewielkiego ubytku powietrza (ciśnienia) w którymś z kół wózek zaczyna 'ściągać', co bardzo utrudnia jego użytkowanie. Doskonałość amortyzacji opartej na zawieszeniu na paskach daje tak wysoki komfort dziecku i mamie, że wózek prowadzi się wyjątkowo lekko, a nadwozie wręcz 'płynie' nie wykazując żadnych wrażliwości na nierówności chodnika. "
Także wszystko jasne - a do kontaktu z firmą to extra :D Odpisują od razu!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

wózek Anessa85

image




fajne opisy są na http://www.tomiko.pl/

dzięki tej stronie miałam do obejrzenia więcej zdjęć naszego wózka ;)


niestety city-car nie ma tam tylu fotek :/








kopiuję co napisałam w wątku odnośnie wózków Mikado :)



dla mnie wybrali BOSTON - napisałam długiego maila odnośnie tego, jakie cechy powinien posiadać wózek ;P


Zainteresowała nas Państwa oferta - wózek Ox-ford lub Boston.
Prosilibyśmy o pomoc w wyborze wózka.

Wózek będzie używany w mieście oraz w terenie (dróżki leśne, polne,
trawniki, plaża). Nasza córka urodzi się na początku października -
więc całą zimę spędzi w gondoli.
Ważne jest też, żeby wózek był bardzo łatwy w prowadzeniu(skrętny) i stabilny.
Kolejnym ważnym czynnikiem są wymiary po złożeniu - najlepiej aby były jak najmniejsze.
Zależy Nam również na cichym składaniu budki.


itd. :)


i Pan odpisał:
"W załaczniku specyfikacja z opisem i ceną .Polecam model Boston z blokadą kół przednich na kołach pompowanych - szprychowych.Cena w specyfikacji gwarantowana przez 4 miesiące od daty otrzymania"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Teściowie. Nie mam siły już. (9 odpowiedzi)

Jestem 6 lat po ślubie. W trakcie narzeczenstwa wszystko słodko, co niedzielne obiadki,...

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (96 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

czy są tu mamy które nie posyłają swoich dzieci do przedszkola? (243 odpowiedzi)

za moich czasów (jestem z lat 80tych) większość dzieci nie chodziła do przedszkoli.. wiem że...