Wózek MIKADO BOSTON

Witam, interesuje mnie wózek Mikado Boston - 4 koła, w tym przednie skrętne. Czy macie bądź miałyście z nim do czynienia? Zastanawiam się nad zakupem właśnie jego. Rozważam również zakup uzywanego wózka, więc jeśli ktoś ma na zbyciu, to zapraszam, i proszę o opinie :)
siostryzet@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

No to Agusia mnie uspokoiłaś więc jutro bez obaw przeleje im te pieniądze i nic tylko czekać na wóz!!!:D No i na użytkowniczkę (chyba że wyjdzie niespodziewanie użytkownik jednak...) tegoż wózka hehe....:P
Pozdrawiam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

już odpisuję :)



Kasia31 - no tak to już jest, że i ja i mój Mąż lubimy pstrykać ;) hihihi :D
a że jestem zadowolona z zakupu... wiadomo jak to jest - zadowolony klient to najlepsza reklama ;)

nasz Boston z tymi pompowanymi kołami i adapterem do fotelika kosztował 920zł :) (z przesyłką)




Anessa85 - też przelewaliśmy kasę na konto :) nic się nie bój :) w razie czego przecież będziesz miała potwierdzenie przelewu :) ale to jest poważna firma :)
najprawdopodobniej Twój wózek zostanie wysłany na początku przyszłego tygodnia - u nas też tak było :) firma nie wysyła wózków pod koniec tygodnia, ponieważ wtedy kurierzy mają duuuuużo paczek i nie wiadomo w jakich warunkach wózki byłyby przewożone :)
a tak - wysłali we wtorek, a w środę przed południem kurier już był u nas ;)

pieniążki wpłaciliśmy 1 lipca, później był kontakt mailowy, że wózek będzie wysłany na początku tego tygodnia i we wtorek zadzwonił do mnie Pan z Mikado, że właśnie jest u nich kurier i zabiera wózek :) sprawdził jeszcze adres, podał mi nr listu przewozowego - żebym mogła monitorować przesyłkę w Internecie :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

ja zamówiłam city-car w kolorze C3 :P:P:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Fajne mają kolorki tych wózeczków :) Ja wciąż czytam, oglądam i zastanawiam się nad tym wózkiem. Bardzo podoba mi się x-lander, ale patrząc na Bostona to chyba są do siebie bardzo podobne :))) ale Boston ma fajniejszą cenę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

zapomniałam dopisać że chyba minimalnie wózki różnią się góra ale serio nie widzę jakiś diametralnych różnic zresztą zobacz sobie tu oba i porównaj:
http://www.allegro.pl/item677226406_mikado_boston_i_citycar_z_fotelikiem_gartisy_od_ss.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

bogosiaa bo boston jest na twardym zawieszeniu bo ma amortyzatory w formie takich sprężyn (to jakaś tam nowa technologia) a city-ar jest na paskach tak jak klasyczne wózki (pewnie same w takich jeździłyśmy:P)i dlatego da się nim pobujać, a mi na tym zależało bo jak dzidzia nie będzie chciała spać na spacerku...z tego co czytałam to city-car jest przez to lżejszy. Ma trochę inny stelaż (zobacz sobie na allegro, tam są wszystkie 4 modele tych wózków), koła ma takie same tzn, przednie skrętne z mozliwością blokady, ale przednie są piankowe, nie są pompowane i nie da się raczej tego zmienić, chociaż jak by zagadać do tych z firmy to może i się da....jakoś sama na to nie wpadłam, może jeszcze do nich napiszę...
tak poza tym to ma wszystkie te same funkcje, zresztą wkleję co mi napisali z mikado:
Podwozie typu City–Car – z elastyczną amortyzacją na
paskach i kierowanymi kołami przednimi.
Przednie (mniejsze) koła z oponką typu EVA.
Tylne – duże z oponką pompowaną
Poza tym tak jak pisałam do bostona masz tę tackę na rączkę, a tu ją trzeba zamawiać extra a cena taka sama jak bostona, gratisy identyczne jak do bostona.
Aguś jak byś tu była napisz jak to było u ciebie z tą wpłatą za wózek, czy płaciłaś z góry (nam tak kazali), czy wszystko było ok i ile czekałaś na wozidełko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

A czy city-car ma te same funkcje co Boston -czyli jest czterokołowy, w tym skrętne koła przednie i można domówić pompowane? I w zasadzie różni się tym że można bujać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Aguś ja właśnie zamówiłam wózek mikado bezpośrednio od producenta - też mamy te wszystkie rabaty o których piszesz, ale ja wzięłam City-car bo ma miękkie zawieszenie i mi zależało aby dało się bujać maluszka :D Dodatkowo wzięliśmy śpiwór do wózka i ja musiałam zamawiać osobno tę tackę bo w tym modelu nie ma na wyposażeniu ale wyszło za to wszystko i tak dużo taniej niż w sklepie (tu blisko nas jest przedstawiciel) czy na allegro. Tylko tyle że szefo firmy kazał nam przelać całą kasę z góry - i tego się troszkę obawiam no bo 1050 zł to kupa kasy.... Ty też tak przelewałaś z góry? Nie bałaś się? Napisz proszę, i jak długo czekałaś aż wózeczek do was przyjedzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Ja już sobie wyobrażam ule Twoja dzidzia Aguś będzie miała zdjęć :))))))
Nie ma co teraz fotografować, to Aga tak nam zareklamuje wózeczek, że powinna prowizję dostawać od producenta za idealną reklamę :)
Aguś, dzięki Twoim fotkom i opisowi coraz bardziej jestem przekonana do wózeczka. Nie wiem czy już wcześniej pisałaś ile Cię wyszedł cały zakup.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

mocowanie pasków do przenoszenia gondoli
image

zdejmowana tapicerka wew. gondoli
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Aśka - poświęciłam się i ległam na podłodze w celu wykonania zdjęć przednich kół ;)


powiem szczerze - nie wiem jakiej wielkości są koła piankowe :)

mamy przednie koła szprychowe - pompowane(chromowane)

wyglądają tak, jakby były pomalowane lakierem do paznokci z drobinkami :) zresztą właśnie się przyjrzałam - cały stelaż tak wygląda :)

image

image

w instrukcji wyczytałam, że dętki posiadają typowy rozmiar - także spokojnie można kupić w sklepach rowerowych :) pompowane zwykłą pompką rowerową - także nie trzeba mieć specjalnej tak jak przy niektórych wózkach


jeśli chodzi o rozmiar kół - właśnie wyczytałam na nich:
małe - 10 x 2
duże 12,2 x 2,25 czyli takie http://www.allegro.pl/item678791372_detka_12_5x2_25_skuter_elektryczny_nowa.html



co do bujania - jest to raczej sztywne zawieszenie :) nie da się tak pobujać jak Maritą :P troszkę - minimalnie - radę :)
nie pamiętam jak bujał Bolder 4 :P wydaje mi się, że mogło być podobnie :)


jeśli chciałabyś wózek bardziej miękki - to Milano ma elastyczne zawieszenie nadwozia oraz CityCar - ma przednie koła obrotowe + elastyczne zawieszenie :)


nam producent sam doradził model - wg naszych potrzeb :)





jeszcze 3 dzisiejsze fotki :)

image

image

image



Ententino - jeśli masz ochotę zobaczyć wózek na żywo - to zapraszam do Wrzeszcza ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

No Agusia to macie fure:) Jak tak patrze na te wszystkie cześci to ja chyba bym predzej nerwicy dostała przy składaniu niz bym złożyła ten wózek. I my chyba równiez sioe zdecydujemy na Bostonka:) Dzis przysiadamy i juz konkretnie sie zastanawiamy co i jak bo w końcu bedzie tak że małemu zostanie wózek z Tesco:D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Hej Aga,
przegladalam własnie Twoje ostatnie fotki odnosnie wózka, calkiem fajnie sie prezentuje choć spacerówka przypomina mi pająka :-)
Mam do Ciebie 2 pytanka:
1) Czy wózek z gondolka mozna choc troche pobujac?
2) czy przednie koła (pompowane) sa takiej wielkosci jak te podstawowe piankowe?I czy felgi w kołach sa koloru stelaza czy chromowane tzn wysoki połysk?
Z góry dziekuje za odpowiedz i życze przyjemnego użytkowania!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

poprawka ostaniej fotki :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

dzięki ;) to kwiatki u Teściów w pokoju ;) u mnie to tylko kaktusy :P (a to i tak podlewane przez Męża) + sztuczne lub cięte :)


nie wytrzymałam i zrobiłam kolejne fotki :)

folia przeciwdeszczowa
23. image

24. image

moskitiera (jeszcze nie wiem jak to się zakłada)
25. image

sposób mocowania poszczególnych elementów wózka na stelażu
-zablokowane(zabezpieczone do użytkowania)
26. image

odblokowane do wyjęcia
27. image

tylne
28. image

sam stelaż
29. image

adapter do fotelika zamontowany na stelażu
30. image

31. image

kółka
32. image

złożony stelaż z tacką na rączce
33. image

34. http://img193.imageshack.us/img193/1548/69535439.jpg[/img
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

coraz bardziej mi sie podoba :)) wyglada na calkiem solidny :)
ładne kwiatki macie w chatce :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

no to wrzucam fotki :P

na zdjęciach faktycznie wygląda na czerwony :P w rzeczywistości jest wiśniowo-czarny :) (jasna wiśnia - przynajmniej tak wygląda w domu ;) w weekend zobaczymy jak się prezentuje/prowadzi w plenerze)

1. image

2. image

3. image

4. image

5. image

6. image

7. image

8. image

9. image

10. image

11. image

12. image

13. image

14. image

15. image

16. image

17. image

18. image

19. image

20. image

21. image

22. image



jest jeszcze moskitiera, folia przeciwdeszczowa i adapter do fotelik :P ale już mi się nie chciało robić zdjęć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

ale super :) faktycznie dostawa i kontakt niezły :) mam nadzieję, że będzie służył :)) A kolorem się nie przejmuj, na pewno i tak jest bardzo ładny, najważniejsze, żeby się dobrze prowadził :))) No i żeby Maleństwu było wygodnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

melduję, że wózek jest już u nas :)


spociłam się jak mysz przy wyciąganiu go z kartonu i składaniu ;P
jeszcze nie doszłam do tego jak włożyć kółka żeby nie wypadały ;P (Mąż to zobaczy jak wróci z pracy)
w każdym razie wózek jest suuuuper zwrotny :)

troszkę jestem zawiedziona kolorem - spodziewałam się krwistej czerwieni z czernią :P a to jest bardziej wiśniowe :)

porobiłam fotki, muszę je pozmniejszać :) później wrzucę kilka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Dzięki Agusia za wszystkie informacje, napiszę chyba do nich jutro. Daj znać koniecznie jak już wózeczek będziecie mieli, a jak ja go gdzieś znajdę, to też się odezwę :)
Dzięki wielkie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Prosty przepis na ciasta :))) (107 odpowiedzi)

Dziewczyny nie mam zupełnie zdolności jeśli chodzi o pieczenie ciast :((( Może znacie jakieś...

Wakacje na Mazurach - gdzie polecacie? (65 odpowiedzi)

Chcemy (z mężem i ponad rocznym dzieckiem) pojechać w czerwcu na 4-5 dni na Mazury. Nie wiem...

Dr Kijuć czy to dobry lekarz? (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o nim? Wiem, że tylko do niego w LX na następny tydzień jest dużo wolnych terminów,...