Wózek MIKADO BOSTON

Witam, interesuje mnie wózek Mikado Boston - 4 koła, w tym przednie skrętne. Czy macie bądź miałyście z nim do czynienia? Zastanawiam się nad zakupem właśnie jego. Rozważam również zakup uzywanego wózka, więc jeśli ktoś ma na zbyciu, to zapraszam, i proszę o opinie :)
siostryzet@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

z czerwienią jest ryzyko :P


mój wózek miał być żywo czerwony ;) a jest wiśniowy (taki spokojny)


nawet zdjęcia, które sama zrobiłam i tutaj dodałam nie odzwierciedlają jego prawdziwego koloru :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

hej! niestety wózeczek jeszcze nie dotarł, ponieważ w firmie kurierskiej nastąpiła pomyłka. wózek trafił nie do tej sortowni co powinien i w piątek już nie zdążyli go dostarczyć. zostałam poinformowana, że będzie w poniedziałek. tak to czasem bywa z firmami kurierskimi:). oczywiście podzielę się fotkami:).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Reniu a do Ciebie dotarł wózeczek? podziel się fotkami Twojej gondolki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Bernadetta a co powiesz na B2? :)
jest czerwony ale ma wzorki:)

tylko z tą czerwienią jest ryzyko, że w rzeczywistości nie będzie taka ładna jak tu na zdjęciu, czarny to mniejsze ryzyko różnicy w kolorze:)

choć tak jak pisałam, mnie turkus nie rozczarował, wręcz przeciwnie:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Dziękuje Ci bardzo. Będę cierpliwie czekała :) Czerwony wózeczek jest bardzo ładny, mój pierwszy wózek był dwukolorowy (jasna zieleń z ciemną). Dlatego teraz mam "ciśnienie" na wzorki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Jeśli uzbroisz się w cierpliwość to wkleję zdjęcia po weekendzie bo teraz mam w domu gości i wózeczek zapakowałam i schowałam:) Ale powiem, że mój mąż długo męczył mnie o czerwony a ja nie chciałam. Dopiero dzień przed odbiorem zamówionego B1 zauważyłam tutaj na forum wózek czerwony z wąskim kawałkiem czarnego na dole gondoli i strasznie mi się spodobał... No ale już za późno :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

B___R bardzo mi się podoba Twój wózeczek. I widzę, że podnózek masz taki jak w city car. Ja mam jeszcze prośbę do majadebsko. Mogłabyś wkleić zdjęcia swojego wózeczka, bo kolor który masz również bardzo mi sie podoba :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Gosiu ja nie wiem jak Ty dajesz sobie radę, naprawdę podziwiam Filipka i Ciebie, oboje jesteście dzielni, ale wierzę, że zostanie Wam to wynagrodzone.
Głupio mi zawracać Ci jeszcze głowę, ale mam tylko jeszcze jedno pytanie. W jakim sklepie kupowałaś wózek? Bo w moich okolicach w sklepach trzeba czekać ok. 6 tygodni na ten kolor (tak, to jest ten zielony). I może mają w tym sklepie opcję wysyłkową, a pisałaś, że mają dużo kolorów na stanie.
Trzymajcie się cieplutko!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

witam! dzięki B___R za zdjęcia, wózeczek prezentuje się świetnie. ja też zachodzę w głowę dlaczego Mikado ma takie rozbieżności w tym zestawieniu kolorystycznym, chyba rzeczywiście produkują jak im się uda:). ciekawe jak mój wózeczek wygląda, czekam na kuriera.
Gosiu, pozdrowionka i buziaki dla Filipka!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Moniu tak fotelik jest identyczny jak Twój ... A tej różnicy w gondolce jakoś ja nie zauważłam :) ciekawe jak oni robią te wózki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Gosiiu, powiem Ci że jak wczoraj mialam dzień do dupy, totalny spadek nastroju i chęci do czegokolwiek, tak dziś jak przeczytałam o Twoim bohaterze, od razu kopniak, że jak ktoś może narzekać, to właśnie on, a on z pogodną twarzą walczy z niepowodzeniem. od razu się podniosłam i nastawienie do życia inne:) jakoś więcej chęci i samopoczucie lepsze:)
dzięki Filipek:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

spacerówka super z tymi turkusowymi dodatkami, wygląda weselej niż ta moja, choć jak już się przyzwyczaiłam do takiej jaką mam:)
zauważyłam, że na gondolce u góry też masz pasek turkusu, którego ja nie mam:) hehe oni faktycznie robią jak się trafi:)
początkowo myślałam, że to renia im taki pomysl podała i się spodobał, no ale w sumie Twój wózek był wcześniej niż mój:) chyba, że tak odróżniają bostona od city cara? :)
a fotelik też zamawiałaś? zastanawiam się czy jest cały turkusowy jak u mnie?
naprawdę o ile jakość wykonania może nie jest najlepsza, to strzelili w 10 z tym turkusem, bo prezentuje się pięknie:)

Gosiu, nie mam slów nawet żeby opisać jak bardzo podziwiam Ciebie i Małego. On to wogóle fenomenalne dziecko, taki dzielny. Chyba i Tobie on dodaje siły i weny do wszystkiego, jak patrzysz jak z pogodną miną znosi każdy ból. oj wynagrodzisz mu to już niedługo, należy mu się!! trzymam kciuki, żeby ten koszmar się już skończył i żebyście mogli rozpocząć "nowe życie" w domu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: city car

Witam
Czy ktoś mógłby się podzielić wrażeniami z użytkowania MIKADO CITY CAR?
My zastanawiamy się nad Bostonem lub City Carem, czy to że city jest na paskach jest lepsze? Czy mniejsze koło (piankowe) będzie sprawować się dobrze w terenie?
Z góry dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wózek MIKADO BOSTON

zdjęcia są ok :) na focie nr 5 wygląda niczym z reklamówki Mikado, więc może masz B___R talent fotograficzny :))
turkusik prezentuje się ślicznie, nie będziesz żałować :)
Fil dochodzi do siebie po operacji, nie mogę uwierzyć, że on ma niezmiennie taki ufny i pogodny wyraz twarzy, choć musi leżeć ze świadomością, że każde podejście człowieka do niego zazwyczaj zwiastuje ból... no nic, myślę, że jeszcze parę tygodni i będziemy sobie rekompensować to cholerne pół roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Może któregoś dnia bardziej się przysiądę i porobię lepsze zdjęcia, bo szczerze mówiąc to dzisiaj tak na odpierdziel robiłam, ale coś tam można zobaczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

http://diabelnaobcasach.fotosik.pl/albumy/681286.html

mam nadzieję ,ze link działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

właśnie dodaję zdjęcia na fotosika więc zaraz wrzucę linka. przepraszam że tak późno ale nie miałam jak wcześniej ... i od razu przepraszam za jakość zdjęć ale fotograf ze mnie jak z koziej dupy trąbka :):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Gratuluję córuni:))). U nas będzie synuś, a ten rok to w ogóle bardzo urodzajny w dzieci:). Przedszkola będą przepełnione.
Właśnie dzwonił do mnie pan z Mikado i poinformował, że jutro przyjedzie do mnie wózeczek:))). Już nie mogę się doczekać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

No to gratulacje:) nasza Amelka będzie mieć forumową koleżankę:) podobno ten rok statystycznie rządzą chłopaki i widzę to po znajomych, mało dziewczynek, większość chłopcy, może następny rok będzie właśnie dziewczynek? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

My już po Usg. wszystko w porządku ... No i okazało się ,ze nasza niunia to ... dziewczynka :))) Jestem bardzo szczęśliwa !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szkoła państwowa czy prywatna? (55 odpowiedzi)

Co myślicie,do jakiej szkoły byście posłały dzieci mając wybór? Zastanawiam się..... Czy to...

Jaki wozek wybrac? (77 odpowiedzi)

Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)

Płaczące dziecko a sąsiedzi (70 odpowiedzi)

Witajcie, piszę bo mam ogromny dylemat i ciekawa jestem, czy ktoś może sobie z czymś podobnym...