Klaudia - ocena (1) Fantastyczny, cóż więcej można powiedzieć terapia , wspieranie i pomocne... Klaudia Paulina J. - ocena (1) Bardzo polecam rozmowę telefoniczną Panem Przemkiem. Można wygodnie usiąść w... Paulina J. Zenon - ocena (1) Polecam rozmowę i analize przeprowadzoną przez Przemysława. To nie tylko... Zenon
Joanna - ocena (1) Wróżbita Przemysław to osoba świetnie przygotowana merytorycznie i z... Joanna Arkadiusz - ocena (1) Polecam usługi Pana Przemka- doskonały, empatyczny wgląd w problem, trafna... Arkadiusz Teresa - ocena (1) Jeden z najlepszych wróżbitów w Trójmieście - bardzo wnikliwy i niesamowicie... Teresa Anastazja - ocena (1) Pan Przemysław od pierwszego spotkania oczarował mnie tym, że jest konkretny... Anastazja Ola - opinia (1) Polecam rozmowe z Przemkiem - prognozy sprawdziły się, były bardzo trafne i... Ola Michał - opinia (1) Polecam usługi pana Przemka, korzystałem wraz z żoną z jego usług kilka... Michał Kasia - opinia (1) Polecam uslugi pana Przemka.Znalazlam sie na rozdrożu, poszukiwalam wyjscia z... Kasia Ewa - opinia (1) Z Przemysławem rozmawiałam przed świętami Bożego Narodzenia.Jestem pod... Ewa K. - opinia (1) Trafiłam do Wróżbity Przemysława po długich poszukiwaniach doradcy duchowego.... K. Arkadiusz - opinia (1) Z porady u Przemysława skorzystałem w listopadzie.Niezwykle mila rozmowa,... Arkadiusz Hanna T. - opinia (1) Wizyta u Wróżbity Przemysława to niesamowite, mistyczne przeżycie... Wróżbita... Hanna T. Kaja - opinia (1) Skorzystałam z usług wrożbity Przemysława na początku września, będąc na... Kaja