Obsługa na medal - ekipę JaTuTattoo cechuje nie tylko talent i profesjonalizm, ale również indywidualne podejście do klienta...oraz cierpliwość :D. Są bardzo fajnymi ludźmi, do których chce się wracać. Dzięki tej atmosferze, uważam, że te blisko 20 godzin, gdy mój tatuaż powstawał, to czas miło spędzony a nawet przespany :). Spełniają najbardziej wysublimowane marzenia. Oferta jest ograniczona tak naprawdę tylko wyobraźnią klienta. Jakość- doskonała! Tatuaż to wg mnie poważna sprawa na całe życie (usuwanie nie wchodzi w grę, jak już sięna to zdecydowałam) - musimy mieć pewność, że powierzamy swoją skórę w dobre ręce. Ja tę pewność miałam w JaTuTattoo. Zaufałam Danielowi w 120% - Artysta od razu wyczuł moją barwną aurę i wizję, która była w mojej głowie. Do tego dołożył swoją bezcenną wiedzę, nieprzeciętne umiejętności, pasję i tak oto, na moich plecach powstało mistrzowskie, unikatowe i energetyczne dzieło. Poniesione koszty finansowe są przystępną ceną za tę jakość obsługi i finalnego efektu. Wydatek poniesiony raz- a radość, pozytywna energia i znaczenie tego tatuażu będą mi towarzyszyć do końca życia. Pozdrawiam ekipę i polecam z pełną odpowiedzialnością!