JaTuTaTToo

Studia tatuaży

Gdynia, Słupecka 6

eM - ocena (1) Robiłem u nich już kilka dziarek i zawsze kiedy wracam z kolejnym szalonym... eM Dariusz - opinia (1) Poprostu petarda :) Tatoo wykonany w pełni profesjonalnie :) Daniel to... Dariusz Rewelacja (1) Ogromny pozytyw! Pełen profesjonalizm, czysto, super ekipa. Warto polecić Ew
Świetne miejsce (1) Niedawno zrealizowałem tu swój pierwszy tatuaż. Profesjonalne podejście,... jac Gorąco polecam (1) Robiłem tu pierwszy tatuaż i jestem bardzo zadowolony. Dawid Zdecydowanie polecam! (1) Pelen profesjonalizm, mila atmosfera i podejscie. Wszystko super. Łysa Syla dziekuję Marceli -super tatuaz i przesympatyczna dziewczyna (1) wróce do Marceli jeszcze raz.jestem zachwycona .tatuaż piękny- cover... Grace Polecam :) (1) W ciągu ostatniego roku zrobiłam w studiu dwa tatuaże. Jeden zrobiła mi... Ania Marcela (1) Świetne podejście - wszelki stres od razu mija:) Pełen profesjonalizm, miła... Natalia Cover (1) Szukałam studia tatuażu, które zrobiłoby fajny cover starego wzoru. Trochę... Alka od kota Katja (1) Witam. Chcialam podzielic sie moim doswiadczeniem z wizyty u Katji.... Katja Są dobrzy:) (1) Profesjonalna obsługa, świetny kontakt i klimat w studiu no i tatuaż znowu... Andrzej ola (1) Super mega profeska na całej lini polecam mnie tatuowała Katja polecam . Ola Polecam (1) Niedawno robiłam swój pierwszy tatuaż,jestem bardzo zadowolona . Nie mam... Aldona BARDZO POLECAM (1) Dzis robiłem u nich mój pierwszy tatuaż. Tatuowała mnie Katia. Efekt końcowy... Grzesiek Sowa daje radę ! (1) W studiu panuje mega luźna i sympatyczna atmosfera. Nie ma czasu na stres :)... Anka Ola - opinia (1) Polecam wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalne podejście i mega fana... Ola Mega są! (1) dziaram się u nich od 2 lat i wg mnie najlepsze studio w Polsce! Wera Szybko, miło, czysciutko i przy dobrej muzyce :) (1) Tatuaż wykonany u Katji, pełna profeska i super talent. Magda tatu (1) polecam studio!polecam KATJE profesjonalne podejscie!!! MATI