JaTuTaTToo

Studia tatuaży

Gdynia, Słupecka 6

polecam! (1) fachowa obsługa, super atmosfera, jakość wykonanych tatuaży na medal :)... kejt. Indywidualność (1) Jak dla mnie studio Jatutattoo i artyści w nim pracujacy sa niezastapieni :)... Natalia - Bristol polecam :) (1) Świetna,sympatyczna obsługa. Zarówno oferta jak i jakość usług na najwyższym... ple
Po prostu... WOW (1) Studio to można oceniać tylko w samych superlatywach. Profesjonalne podejście... Veruka Lueur Najwyższe noty (1) Studio Jatutattoo jest skupiskiem pozytywów. Profesjonalna obsługa od momentu... Lu JaTuTaTTuu All The Best! (1) Obsługa to dwóch konkretnych gości którzy znają się na swojej robocie,... Jarek THE BEST STUDIO!!!!! (1) W JaTuTaTToo spotkacie się z pełnym profesjonalizmem. ekipa utalentowana,... Marzenka Opinia Studio JaTuTaTToo (1) Witam.Polecam studio Tatuażu JaTuTaTToo w Gdyni. Profesjonalizm, skuteczność... AniaP najlepsze studio w 3mieście (1) mogę z całą odpowiedzialnością polecić Daniela jak i całą załogę. cudowni... klaudia ( dziewczyna ze znieczul JaTuTaTToo (1) Korzystam z usług Daniela od jego początków w Wejherowie - a to przede... Janusz Cerajewski Jatutattoo (1) Polecam wszystkim jak najbardziej! Fachowa pomoc i porada, dbałość o higienę... Jakub moja opinia (1) Studio JaTuTaTToo odwiedzam regularnie, zawsze fachowo wykonany tatuaż,... Monika Monika - opinia (1) Studio JaTuTaTToo to pełen profesjonalizm.Robiłam tatuaz u Daniela,jestem nim... Monika ZDECYDOWANIE POLECAM!! (1) Zdecydowanie polecam,tatuaż robiony przez Daniela rewelacja,klimat mega... carolaynaaa rewelacja to male slowo !!! (1) Studio naprawde godne polecenia !!! Maja glowy pelne pomyslow ktore dopasuja... Michal Rewelacja !!!! (1) Polecam chłopaków z JaTuTaTTo :) Pełna profeska, dwie głowy pełne szalonych... Justyna warto zaryzykować!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Tatuaż (a właściwie trzy) został wykonany lepiej niż się spodziwałam.... kryzysowa mega studioooooo (1) chłopaki ja chce wiecej:)to wciaga,pomysły Daniela to przyszłość TATUOWANIA! Lukasz Polecam (1) Pełen profesjonalizm. Widać, że chłopaki znają się na rzeczy. Polecam w 100% Magda Pele101190 (1) Serdecznie polecam , rewelacyjna robota wszystko jak trzeba , obsługa na... PELE101190