JaTuTaTToo

Studia tatuaży

Gdynia, Słupecka 6

Najlepsi! (1) O studiu dowiedziałam się z internetu. Nie byłam pewna czego sie spodziewać,... yaa RE-WE-LA-CJA! (1) Główne słowo jakie się nasuwa na myśl po wizycie w JaTuTaTToo to... dodo REWELACJA! (1) Miałam tą przyjemność znaleść się 2 razy na fotelu u Daniela. 2 wspaniałe... Biedrona83
Wspaniali artyści i zarazem- mistrzowie fachu (1) Obsługa na medal - ekipę JaTuTattoo cechuje nie tylko talent i... Niezniszczalna Marta tatu (1) Mistrz w swoim fachu.... dokładny, staranny. Fajnie, ze rozszerzają... Kuraczek Moja opinia :) (1) Wszystko najwyższej jakości od usługi czyli dziarki pierwsza klasa po mega... matek Nicia - opinia (1) Studio godne polecenia!!!:) Pełen profesjonalizm !:D sympatyczna... Nicia Polecam!! (1) Wrócę do Was jeszcze:) gorąco polecam!!!!! Dorota POLECAM JaTuTaTToo (1) Polecam serdecznie wszystkim studio. Profesjonalne wykonanie, sterylne... Kamila R madeleine - opinia (1) profesjonalizm , rzetelnosc, fantastyczna atmosfera , madeleine POLECAM, POLECAM, POLECAM :) (1) Tatuaż Wszystko na najwyższym... IZA Daniel ;) (1) Byłam u Daniela zrobić swój tatuaż. Jeszcze wtedy salon znajdował się na... Magdalena OPINIA (1) POLECAM CHŁOPAKÓW BARDZO WYSOKI POŻIOM TATUOWANIA. Tomasz ' Tczew' psychodeliczna wizja plastra miodu (1) Robiłem rękaw u Daniela "plastry miodu" wszystko w kropach, polecam bardzo... Irek "pszczelarz" polecam! (1) Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo fajna i przyjazna atmosfera :) Bogata... greg. najlesze studio w tym śmiesznym kraju (1) co tu dużo pisać - kaleczę się u Daniela od ładnych kilku lat. Każda nowa... Kosa na jednym sie nie poprzestaniesz (1) obsługa mila i wykwalifikowana,domowa atmosfera,świetne podejście do każdego... łosiu Zajefajne studio tatuażu :) (1) Do studia tatuażu JaTuTaTToo trafiłam przypadkiem 2 lata temu i tam zrobiłam... Daria Polecam!!! (1) Polecam studio Jatutatoo! Przede wszystkim ogromny talent tatuażystów,... Jadzia Studio JaTuTaTTo (1) Od początku byłem zdecydowany zrobić sobie tatuaże własnie w tym studio. Nie... Tomasz Tatarata