Wstyd dla Gdańska

Chyba jedna z najgorszych restauracji na Starówce.
Wizyta była przypadkowa. Zamówiliśmy trzy desery i napoje. Czas oczekiwania ponad pół godziny !!! Lody i kawa. Brak słów.
Przyniesione desery spowodowały moje długie milczenie i długotrwały szok. Lody w mini pucharkach, w smaku bezsmakowe (nawet z Biedronki lepiej smakuja), natomiast dziecieca porcja zawierała lody o blizej niesklasyfikowanym smaku podobnym do advokat'a wraz z 4 WISNIAMI W ALKOHOLU!!! Poczułam się jak w barze przy drodze powiatowej. Wstyd mi jako gdańszczance przed turystami za ten lokal. Z sali co chwila słychać było prośby klientów o wymiane dania (bo nie to zamówili), rabat (bo niesmaczne), bądź o czas oczekwiania, bo siedzą już 40 minut. Ogólnie beznadziejna restauracja, która powinna zostać tylko pubem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu:

Witam, jest mi niesłychanie przykro, że nasz lokal nie spełnił Państwa oczekiwań. Chciałbym jednak nadmienić, że 15.08. było to Święto, końcówka Jarmarku Dominikańskiego oraz co z tym związane, kumulacja sezonu turystycznego. Z tego też powodu zbyt długie oczekiwanie Państwa na zamówienie. Kuchnia realizuje zamówienia zgodnie z ich składaniem przez kelnerów. Na pewno produkty mamy świeże i najwyższej jakości, natomiast smak jest indywidualną oceną każdego Gościa. Mimo wszystko jeszcze raz PRZEPRASZAM PAŃSTW ZA NIEDOGODNOŚCI. PRACOWNICY LOKALU ZOSTALI POUCZENI W ZWIĄZKU Z TĄ SPRAWĄ I MAN NADZIEJĘ, ŻE PODOBNA SYTUACJA NIGDY WIĘCEJ JUŻ SIĘ NIE POWTÓRZY. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2