Wszystko super

Rozumiem ze negatywne opinie powstające na tym forum są po prostu już nie aktualne. Poziom uczelni jest naprawde bardzo dobry. Zdarzają się wykładowcy którza po prostą dają ulgę i wypuszczają dalej, ale to jak na każdej uczelni! Poza tym płace nie małe pieniądze (niestety) ale wiem przynajmniej za co. Nic mnie nie zaskakuje, wirtualny dziekanat pozwala na stały kontakt z uczelnia. ( np. zmiany w planach, notatki od wykladowcow itp) Dziekanat najlepszy! Czesto przy braku wpisów po prostu panie z dziekanatu same to zalatwiaja! Dziekuje! Co do wyposazenia szkola aktualnie jest w remoncie, wiec nie wyrzucaja pieniedzy w bloto. Szkoła organizuje darmowe szkolenia, Biuro Karier np. załatwia paraktyki wraz z cała dokumentacją. Zatem ogolnie POLECAM!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: Wszystko super

ta szkoła do syF!!! zadnej pozytywnej opini nie mogę napisac, studiuje tu już 3 sem i załuje swojje decyzji i kasy, ktorą tu wpakowałem :(
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Wszystko super

popieram kolege wyżej! tu jest syf a najwiekszy w dziekanacie! te baby nic nie wiedzą!!! są wyniosłe, opryskliwe i nie potrafią kulturalnie odpowiedzieć na proste pytanie tylko głupio burczą traktując studenta jak g...!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4