Tadeusz - ocena (1) Wrażeń niestety nie mam żadnych związanych z tą uczelnią. Tadeusz Aga - opinia (1) Ukończyłam w tym roku I stopień i nie wyobrażam sobie kontynuować magisterki... Aga Adam - opinia (1) WSAiB Uczelnia bardzo fajna i przyjazna studentom, polecam:) Adam
Sylwia - opinia (2) Polecam tą uczelnie. Wysoki poziom, rewelacyjna kadra Sylwia Michał - opinia (1) Uważam, że WSAiB jest najlepszą uczelnią w regionie. Zaczynam teraz III rok i... Michał Polecam tę uczelnię!!!!!!!!!!!! (2) Każdy ma niezbywalne prawo do krytyki i wyboru uczelni. Jesteś geniuszem -... Jaolan - student Bezpieczeństwo wewnętrzne - czy warto? (9) Cześć :) Zastanawiam się nad wyborem studiów dla siebie. Ciągle myślę nad... xoox Administracja - II stopnia, zaoczne, 2014 - (2) Hej, tak się zastanawiam czy jest ktoś kto zaczął naukę na Administracji II... Kinga nie polecam prawa na WSAiB (1) Prowadzenie przedmiotów tragiczne. Uboga siatka programowa. Co drugi... były student WSAiB Świetna uczelnia i kadra, polecam (1) Bardzo polecam, świetna uczelnia w bardzo dogodnym miejscu. Panie w... Kam Studia menadżerskie po angielsku WSAiB (2) Jak z poziomem studiów jeśli chodzi o ten kierunek? Czy dobrze przygotowują... maciek093 Specjalizacje tragiczne (1) Uczelnia sympatyczna i kameralna,wykładowcy i Panie w dziekanacie bardzo... Janek Rozpoczęcie roku (1) Czy idzie ktoś na bezpieczeństwo wewnętrzne? Kiedy jest inauguracja,... student Logistyka - jak oceniacie?? (1) warto zapisac sie do tej szkoly? ddd Moja ocena (1) Uczelnia super. Poziom bardzo wysoki(administracja). Wykładowcy z sercem i... Henia Dziękujemy WSAiB (1) Prof. Bojanowski, dr Kolarz, dr Nakielska, dr Kierończyk, mgr Turski -... Siostry Uczelnia na miarę XXI w (1) Studia magisterskie, pod okiem Anii Dziubanii, opiekuna roku, przebiegły w... Michał Wysocki Akademik (2) Czy WSAIB w Gdyni posiada akademik? Jeśli tak to czy jest darmowy? pats Super szkoła !!! (2) Prawo II stopnia NS Ania niestety nie (2) Niestety coraz bardziej, z zjadu na zjazd jestem rozczarowana ta uczelnią. Co... angelina