Studia w WSAiB Gdynia (11) powiedzcie czy warto zacząć studia w WSAiB w Gdyni , jak tam jest , czy... Małgorzatka PRAWO (4) Moi mili, nie polecam tej uczelni a w szczególności studiowania na kierunku... zawiedziona BARDZO DOBRA UCZELNIA (5) WITAM. JESTEM STUDENTEM WSAIB, MOIM ZDANIEM TO BARDZO DOBRA UCZELNIA. CI, CO... D.F
Bezpieczeństwo wewnętrzne (16) Witam. Zastanawiam się nad studiami na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne.... Noll Kilka pytań odnośnie rekrutacji (1) Mam kilka pytań i nie wiem gdzie udać się po odpowiedź. W tym roku kończę... Malwina plan wykładów (1) jak na zaocznych wygląda plan i od której do której trwają zajęcia? ww WSAiB "Rules-:)" (1) Polecam, polecam, polecam.... Indywidualne podejście do studenta, pomoc na... Marta WSAiB TRZYMA POZIOM! (1) w pelni zadowolona, wykladowcy pomocni, dziekanat rowniez, a panie z... hela POLECAM!! (1) Zdecydowanie polecam studiowanie na wsaib, wysoki poziom nauczania, wymagania... bobek13 OK (1) Też studiowałem. Jest tradycja, dobzi nauczyciele, baza coraz lepsza gdyfan bezpieczeństwo wewnetrzne (2) planuje rozpoczac studia od semestru letniego na wsaib , jednak obawiam sie... Michal Wszystko super (3) Rozumiem ze negatywne opinie powstające na tym forum są po prostu już nie... Madzia Studia prawnicze na tej uczelni to ściema! (3) Ta szkoła ma tylko dobry marketing RESZTA TO ŚCIEMA, jak wszytskie uczelnie... Tomek Potrzebuję kilku informacji o WSAiB (7) Czy to prawda, że zajęcia na studiach niestacjonarnych odbywają się również w... chłopek super (1) Polecam. natalia SUPER!!!!!!!!!!!!!!! (2) Nie znam lepszej organizacyjnie Uczelni niż WSAiB. DZIEKANAT to cała... Marek i inni Dla mnie odpowiednia! (3) Polecam!!! Artur Zastanówcie się dobrze czy chcecie tu studiowac! (1) (...) Ja tam studiuję i nie polecam. Panie z dziekantu nigdy nic nie wiedza.... niezadowolona Prosze o odpowiedź (1) Mam dylemat czy wybrać tą szkołę opinie są różne a jednak ja do kujonów nie... Bartek mimo że... (2) - nie potraficie utrzymywać kontaktów z absolwentami, - nie organizujecie... Maria