Wszystko w normie?

Z rozmowy wynika, że jeśli ktoś kupił u nich rower to za wymianę dętki może zapłaci 10 zł (+10 za dętkę), a jeśli rower rower kupił gdzieś indziej, to albo mu dętki nie wymienią, albo zapłaci sie za to co najmniej 30. Każdy kto kupuje rowery gdzie indziej jest traktowany jak oszust, bo jak to tak można kupować rowery u innych. Tańsze rowery są złe. Oni są jedynymi uczciwymi, a wszyscy inni są źli. Koledzy, Wam się po prostu już nic nie chce i nic nie opłaca, więc po co ciągnąć dalej ten interes? Dzięki za ciekawą rozmowę,ale zamiast narzekać na innych powinniście spróbować zrobić coś sami.

Negatywnie postanowiłem sie wypowiedzieć tylko dlatego, bo nadal nie potrafię zrozumieć, jak serwis Mavic'a może odsyłać klienta do serwisu, który nie jest w stanie mu pomóc. Tak naprawdę chodzi tylko o to, że polityka Mavic'a jest ZŁA co zresztą szanowny kolega ze sklepu mi miedzy wierszami przyznał. Zwyczajnie olewają pojedynczych klientów :/

Nie wystarczy, że sprzedali kolejny komplet kół szosowych, teraz najlepiej zarabialiby na każdej szprysze po 100 zł :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wszystko w normie?

Szanowny Kliencie
Zacznę od sprawy pierwszej tak koszt wymiany dętki to zazwyczaj 10pln chyba że mamy do czynienia np z rowerem "holenderskim" to wtedy koszt jest wyższy, koszt samej dętki to zazwyczaj 12-14 pln w zależności od producenta itp.
W pewnych wypadkach oczywiście premiujemy różnymi rabatami naszych stałych ale tak postępuje się w każdej branży choć nigdy nie dostałem rabatu na stacji benzynowej ;-)
Natomiast nigdy nie nazywamy klientów którzy dokonują tańszych zakupów w sieci oszustami próbujemy im tylko uzmysłowić że wyższe ceny są często spowodowane brakiem autoryzacji na sprzedawane komponenty , tyczy się to między innymi serwisu Mavica . Długo nalegaliśmy na otworzeniu w naszym sklepie mini centrum serwisowego które ułatwiłoby naprawy i codzienne naprawy klientom którzy dokonali u nas zakupu kół ( przyznaje głównie mtb)
Odnośnie tańszych rowerów przez parę lat sam bylem użytkownikiem tańszych rowerów początkowo był to magnum mg200 trochę później unibike , odnośnie tego drugiego mogę powiedzieć że rower miał kiepską geometrię ramy ale ceniłem go za niezawodność , co do innych marek np. CROSS się nie wypowiadam bo nie jeździłem .
Pozdrawiam Dominik

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0