Polecam innym (1) przez ostatnie 3lata dokonywałem tam regularnych zakupów, niestety ostatnio... Przemek Źle.... (1) Obsługa nie miła , zachowują się jakby robili łaskę obsługując klienta.... johny Wszystko w normie? (2) Z rozmowy wynika, że jeśli ktoś kupił u nich rower to za wymianę dętki może... Tomek
Polecam! (1) Witam. Jestem stałym klientem sklepu mkbike za kazdym razem jestem... Zelus odradzam ! (1) Po pierwsze część obsługi zachowuje się jakby robiła wielką łaskę. Po drugie... wojtas tandeta (1) Duzy wybur ale drogo obsluga niemila prubują ci wcisną częsci reborna pozatym... biker TRAGEDIA (1) Serwisuja na odp......wszystko się odkręca, nie nasmarowane a kiedy sie... ghost rider Nie polecam! (1) Wysoki Ceny, słaby wybór, obsługa nie miła i opryskliwa a serwis drogi i nie... kicak ... (1) nie polecam sklepu na gadu piszą ze posiadają cześci o które pytam... Były klijent Pytanie (1) Witam mam pytanie czy robiłeś zamówienie w sklepie w Sopocie?? i pytanie... Dominik Maskara (1) Niby wybór duży ale jak przychodzi coś do czego to wszystko mogą sprowadzić.... Rat halo? czy ktos tam pracuje?? (1) no niestety. slyszalem dobre opinie o tym sklepie, wiec postanowilem zarwac... shon zatrudnijcie tam kogos!!!! (1) Byłem w sklepie w sobote widziałem że chłopak który wtedy był za ladą sie... adam Świetny sklep (1) Bardzo pomocna obsługa sklepu, można liczyć na ich fachową opinię.... Marek Naprawde Polecam. (1) Jeżeli chodzi o sklep, naprawdę duży wybór zarówno rowerów, jak i części, a i... Dombrowa i tak ma byc (1) Pozadna obsluga, rewelacyjny serwis, Ci ludzie naprawde sie znaja na rowerach... Daniel super (1) sklep w sopocie naprawde daje rade, w szczegulnosci serwis ;) artur Wyczes!!! (1) Polecam, polecam, polecam!!! Fachowa i sympatyczna obsługa. Kto nie ma zbyt... Maciek dobry serwis, dobry sprzęt, miua atmosfera (1) serwis jest na wysokim poziomie, zajmuja sie tym ludzie, ktorzy sami jezdza w... hani ideał (1) sklep bardzo dobry serwis też miła obsługa i świetny dobór sprzętu ralf