Paweł Borowski - opinia (1) Niekwestionowani liderzy od wielu lat Paweł Borowski lepciak - opinia (1) Wszystko w najlepszym porządku. Szybka, kulturalna i fachowa obsługa. lepciak zonk - opinia (1) Do Wulkana jeżdżę parę ładnych lat. Podziwiam to jak potrafią tam w środku... zonk
jestem na TAK (1) do "różowego domku" na ul. Kielnieńskiej jeżdzę od wielu, wielu lat. Fajna,... rafał Polecam (1) Jeżdżę tam od wielu lat i jeszcze się nie zawiodłem. Czasem są nowi ludzie,... Hubert autentyczność opini zostawia wiele do życzenia (1) Byłem i korzystałem mam wrażenie że opinie naciągane bez rewelacji jeśli... Tadeusz Zmiana opon (1) Od 2009 wymieniam tam opony letnie/zimowe Polecił mi ich mój instruktor nauki... Darek Dobra firma (1) Szybka,miła i profesjonalna obsługa.Rewelacyjne ceny.Bez marudzenia jak to... Off Roadowiec Syzbko, profesjonalnie, jestem w peni zadowolony.Polecam (1) Nie naciągają na koszty, profesjonalnie doradzają, można przyjemnie spędzić... Przemek polecam (1) pełen profesjonalizm, fachowa obsługa, nie naciągają na niepotrzebne koszty cuspis uwaga (3) rok temu zakupiłem komplet opon - 4 używki cena 1200 zł - podobno super i... osowianin świeny punkt wymiany i sprzedaży opon (1) byłem u nich już parokrotnie, kupowałem i naprawiałem opony, szeroki wybór... Paweł Po prostu super (1) W warsztacie zastali mnie bardzo mili i profesjonalni panowie. Super tempo... Janka polecam (1) nic dodac nic ujac !!! - POLECAM rav Polecam (1) Rzadko w dzisiejszych czasach szczególnie w branży usługowej można ze... Krzysztof POLECAM (1) PROFESIONALNA I SZYBKA OBSLUGA. NO I PRZYSTEPNE CENY :) POLECAM !!!! RAV