Kancelaria Michał Preis

Rzeczoznawcy

Gdańsk, Myśliwska 82A/8

Kuba - ocena (1) Zdecydowanie polecam! Potrzebowaliśmy z Żoną wyceny mieszkania na potrzeby... Kuba Adrian - ocena (1) Polecam Pana Michała, rzetelnie i w terminie zrealizowana zamówiona usługa. Adrian Grzegorz N - ocena (1) Operaty trzech nieruchomości do Banków ING , Santander i Banku spółdzielczego... Grzegorz N
Maksym B - ocena (1) Bardzo Zadowolony z Usługi polecam!!! Maksym B M.S. - ocena (1) Rzeczowy i słowny człowiek. Szybka realizacja. Polecam. M.S. Karolina - ocena (1) Pan Michał Preis jest godnym polecenia rzeczoznawcą majątkowym . Jesteśmy... Karolina Klaudiusz - ocena (1) Chciałbym podzielić się moją pozytywną opinią na temat usług świadczonych... Klaudiusz Piotr - ocena (1) Serdecznie polecam współpracę. Pan Michał jest rzetelny, słowny i jest z nim... Piotr Łukasz - ocena (1) Szybko, rzeczowo, profesjonalnie. Polecam. Łukasz JK - ocena (1) Polecam, fachowa obsługa i doradztwo. JK Dominika - ocena (1) Profesjonalne podejście, precyzyjne oszacowanie wartości nieruchomości oraz... Dominika Paweł - opinia (1) Polecam Pana Michała Preis. Bardzo nam pomógł przy wycenie mieszkania, domu... Paweł operat pod zastaw mieszkania (1) Zleciłam wykonanie operatu szacunkowego mieszkania dla kredytu w Banku... Lucyna deweloperskie mieszkanie/bank Millenium (1) Potrzebowałem operatu szacunkowego do banku Millenium, do mieszkanka w... Jarecki Hipoteczny kredyt (1) Polecam do kredytu, rzeczoznawca znajduje się na liście ZBP wymaganej przez... Dominika POLECAM (1) Zlecono wykonanie wyceny kilku gruntów różnego rodzaju. Fachowe i rzetelne... Mariusz Opinia Klienta (1) Usługa wykonana szybko i rzetelnie. Nie mam uwag do jakości operatu. Łukasz Opinia - wycena (1) kontakt taki jak oczekiwałem. Wysłane zapytanie na maila, w odpowiedzi... Michał