Wyciskarka do soków i warzyw?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Czy ktoś ma jakąś wypróbowaną wyciskarkę do soków i warzyw, która wyciska sok nie tylko z miękkich owoców i warzyw ale również z tych twardszych np. warzyw bulwiastych. Szukam dobrej wyciskarki, która się nie psuje, w przedziale cenowym około 500 zł (jeśli taka jest).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wyciskarka do soków i warzyw?

Dołacze sie do pytania również szukam czegoś fajnego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wyciskarka do soków i warzyw?

wyciskarki- to raczej wyższa polka cenowa... niestety, placilam sporo wiecej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wyciskarka do soków i warzyw?

Niestety to prawda, dobre sa kuvingsa ale to przedzial 1600-2000. Ale mozna na raty 0%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wyciskarka do soków i warzyw?

Można znaleźć bardzo drogie wyciskarki ale za 500 zł też się znajdzie. No i bez przesady. Również nie jest to moim zdaniem taka niska cena. Autorko polecam wybrać się do dowolnego sklepu rtv Euro agd. Zobaczysz tam na półkach spory wybór tańszych wyciskarek ( w ich sklepie internetowym również są...). W dodatku dają tam mozliwosć kupienia sprzętu na 50 rat 0%. Sama kupowałam tam jakiś czas temu wyciskarkę ELdom właśnie za niecałych 5 stówek. Jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wyciskarka do soków i warzyw?

Też mama Eldom za ok 400-500zł i jestem zadowolona - wyciskarka wolnoobrotowa, nie sokowirówka.

Korzystam z niej ok 3-4 razy w tygodniu juz od roku, łatwo się myje, działa bez zarzutu, najczęściej wyciskam marchew, cytrusy i jabłka, często melony, kiwi.
Póki co zacięła mi się tylko przy aroniach (dużej ilości, przez skórki), zapchała się, wystarczyło opłukać i było ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam trochę droższą kuvingsa https://wyciskarkisokow.pl/produkt/wyciskarka-kuvings-silent-juicer/ ale mam przy tym 10 lat gwarancji więc myślę, że opłacało się tyle zapłacić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy nie miałam i nie było takiej potrzeby, żeby mieć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź sobie na stronie https://www.energiazdrowia.pl/, jest spory wybór. ;) polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam tefala za 600 zł kupiona dwa lata temu do domowego użytku mogę polecić bulwy nawet lepiej wyciska bo miękkie owoce czasem zapychają np przy annanasie musiałam w trakcie czyścić ślimak ale to już przy końcówce wyciskania. Daję radę wyciskać też sok z ziół robiłam z natki pietruszki imbiru i jabłka sok i był super. Niestety dużo roboty bo trzeba wykroić gniazda nasienne, pokroić jabłka na ćwiartki ale sok wynagradza wysiłek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Hurom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od jakiegos czasu uzywam wyciskarki omega mega mouth 702. Co wazne posiada wszelkie akcesoria w komplecie. A te potrafia kosztowac kilkaset pln do ponad tysiaca w przypadku wyciskarek bez pelnego wyposazenia w standardzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja mam z lidla za 250 i jest super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mi sie nie chce wyciskac kupuje sok z buraka wysylkowo https://polskiepomidory.com.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Garaż na czas budowy domu (4 odpowiedzi)

Witam. Stoję aktualnie przed dylematem co postawić, garaż blaszany czy z pustaka? Chcemy przed...

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (132 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

Stół + krzesła - gdzie najtaniej? (51 odpowiedzi)

Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat?