olo - opinia (1) Dieta bezglutenowa jest mocno rozbudowana, sam miałem kłopoty, żeby dobrze... olo Naprawdę super (dieta wegetariańska) (12) Nie mam jakiegoś dużego doświadczenia z firmami oferującymi taką formę diety,... Leon Ania - opinia (1) Moja ulubiona firma pudełkowa! Jestem po przetestowaniu chyba 5 cateringów i... Ania
Nie jestem specjalnie zadowolona :( (2) Zamówiłam na 11.01.2019 na próbę. Dostawa na czas i w umówionym miejscu.... Marta B. Najlepsza z dotychczas testowanych (1) Testowałam 3 dostawców. "Wygodna dieta" najlepiej mi pasuje. Dania są... zabkab Catering dietetyczny, opinie? (2) Catering dietetyczny ostatnio jest bardzo modny. Szczególnie jeśli jest... Karolinka Ok (1) Catering godny polecenia, korzystam od jakiegoś czasu i nie zanosi się, bym... Palicki Najlepsza dieta jaką miałam! (1) Posiłki bardzo smaczne i syte! Pierwszy raz jestem na diecie a tak na prawdę... Majka Zdecydowanie polecam (1) Próbowałem kilka firm u nas w mieście i tylko ta spełnia moje oczekiwania.... Robert Też polecam ta firmę (1) JAdłem i ciągle jeszcze jem. Duża różnorodność posiłków, praktycznie nic mi... Tomasz