Wyjazd w Słowackie Góry

Dzień dobry
Chciałabym jechać po raz pierwszy do Słowackiego Raju. Proszę o wskazówki i rady, a także wskazania pola namiotowego.
Dzięki bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przełom Hornadu konieczny do zobaczenia. I tomaszowski widok. Mapa niezbędna. Mogę polecić świetną miejscówkę na nocleg w Hrabusicach, blisko Podlesoka. Przydatne Rękawiczki na tych wszystkich drabinach i łańcuchach. I nieprzemakalne buty bo często się idzie dnem potoku. Najlepszym szlakiem była dla mnie Via Ferrata. A oprócz słowackiego raju warto podjechać do Dedinek, fantastyczne miejsce na odpoczynek. W większości miejsc można płacić kartą..
Oczywiśćie przygotuj sobie odpowiednie buty oraz kurtkę przeciwdeszczową: https://trekking.com.pl/ Znajdziesz je w tym sklepie trekkingowym. Dzięki temu będzie Ci wygodniej oraz na pewno o wiele bezpieczniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

Szukam sprawdzonego noclegu w okolicach Muszyny/Krynicy/Piwnicznej (14 odpowiedzi)

Witam, Jak w tytule. Szukam kwatery lub domku w tych okolicach. Najlepiej całorocznego, bo jak...

Wyprawa w Tatry (5 odpowiedzi)

Nigdy nie miałam okazji być w Tatrach, w ostatnim czasie uznałam, że jednak trzeba to zmienić...