Wymiana rozrządu w Chevrolet Lacetti , Nubira - mechanik ?

Temat dostępny też na forum: Pustki Cisowskie
Poszukuję mechanika co wymieni rozrząd w Lacetti 1,6. Chodzi mi o mechanika ,który głównie wykonuje naprawy samochodów marki Chevrolet Lacetti ,Nubira. Mechanika uczciwego , dokładnego w swojej robocie co wykona wymianę rozrządu w mojej obecności z moimi częściami z obszaru Gdynia - Rumia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Wymiana rozrządu w Chevrolet Lacetti , Nubira - mechanik ?

I może jeszcze bedziesz mu dyktował jak ma robić?Mechanicy znają takich i dlatego nie wejdziesz na warsztat pomijając przepisy bhp
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Mechanik uczciwy , profesjonalny z doświadczeniem co nie ma nic do ukrycia przed klientem z którego ostatecznie żyje, zawsze stoi otworem do swoich klientów . Natomiast typowy kanciarz lub partacz co wykona połowę roboty przy samochodzie a kasuje za wszystko z nadwyżką, ten na pewno nie wpuści do warsztatu klienta. A znam takich partaczy - "mechaników" z łapanki co uczą się na samochodach klientów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Wymiana rozrządu w Chevrolet Lacetti , Nubira - mechanik ?

Tak i może jeszcze będziesz mówić mu co ma robić . Sam sobie to napraw ..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Wymiana rozrządu w Chevrolet Lacetti , Nubira - mechanik ?

Ale masz problem chłopie z rozrzadem w "lanosie" jakby to była jakaś 40 zaworowa V8-ka w Audi z milionem napinaczy rolek i ściąganiem całego przodu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

Samochód z komisu - czy warto? (32 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was posiada auto z komisu? Jak wam się one sprawują? Jakie są wasze doświadczenia?...

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...