Wynajem długoterminowy dla osoby prywatnej

Wynajem długoterminowy dla osoby prywatnej - jakie firmy polecacie? szukam normalnego dupowozu, gdzie nie będzie mnie interesował serwis ani nic innego oprócz płynem do spryskiwaczy. decyzja podyktowana zszarganymi nerwami po tułaczce u mechaników z moimi dwoma "gruzami". sprzedaje je i chcę przesiąść się na jedno auto, koniecznie w najmie, bo w 2021 zostawiłem w serwisach tyle siana, że miałbym na roczne raty za najem nowego golfa. jestem zielony w tym temacie, dlatego proszę o radę i wskazówki. dziękuję ślicznie - nie wykluczam najmu aut używanych, 2 -3 letnich, bo widziałem, że takie opcje też są.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Firm jest wiele, może nie w Tomaszowie, ale w Lublinie czy Zamościu znajdziesz miejsca, w których mozna wynająć auto na dłużej. Najlepiej porównać sobie ceny i auta, w sieci jest wszystko. Możesz zerknąć sobie na master1 Mają spory wybor autek, znajdziesz tam na spokojnie auta 2-3 letnie, zresztą wejdź sobie na ich stronę, będziesz mógł sprawdzić jakie są zasady najmu oraz wyliczyć sobie na kalkulatorze, ile Cię ten najem będzie kosztował. Aktualnie jeżdżę autem od nich i jestem zadowolony.
Opinie mają różne, aczkolwiek u mnie jest na razie wszystko ok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualnie wynajmuję auto w master1. Jak dla mnie największym plusem jest przewidywalność wydatków. Wiesz ze auto kosztuje Cie np. 2000 zł miesięcznie plus paliwo, nie ma innych kosztów. Każdy kto prowadzi działalność gospodarczą wie jak ważne sa przewidywalne koszty i jak ważna jest możliwość przewidzenia budzetu. Ja jestem bardzo wygodnicki, nie lubie myslec o tym co zrobie z autem jak skonczy sie leasing, jak skończy się gwarancja, czy auto zacznie sie sypac czy nie. Czy musze uważać przy dynamicznej jeździe, bo jak będę katował auto to silnik szybciej sie rozleci. Auto ma byc sprawne przez 3 lata, pozniej je oddaje i nie mam problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam obecnie zastanawiam sie nad wynajęciem auta z Master1, ale zastanawia mnie kwestia oddania auta. Jak szczegółowo jest sprawdzany samochód? Musieliście coś dopłacać? Jak wygląda procedura?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super opcja http://autoczesci.elblag.pl/jakie-warunki-trzeba-spelnic-aby-wynajac-samochod/ duży wybór samochodów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto sprawdzić http://www.czesciromet.pl/kiedy-warto-zdecydowac-sie-na-wynajem-samochodu/ będziecie zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oddawałem u nich auto, do niczego się nie doczepili, nie miałem żadnych opłat a jakby ktoś się czepił to na pewno znalazłby jakieś drobne ryski czy plamki na tapicerce. Z firmą miałem same dobre doświadczenia. Wynajmowałem u nich auto na firmę, aktualnie ponownie zastanawiam sie nad wynajem, tym razem dla siebie prywtanie ( nie prowadzę już swojej firmy). Bo chcę zmienić auto a ceny samochodów bardzo podskoczyły z tego co patrzyłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualnie wynajmuję od Master1. Jestem na razie zadowolony z auta i z raty miesięcznej. Aczkolwiek zastanawiam się nad tym samym co Ty, czy oddać samochód czy może jednak lepiej go wykupić? Mam uszczerbek na jednej feldze, z przodu na masce ptasia kupa wypaliła ślad :P Sporo jeżdżę tak więc znajdą się jakieś ryski z kamieni na trasie. Nie wiem jak na to patrzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chcesz wykupić auto i potem sprzedać to czemu nie. OBecnie auta są drogie, nawet te z rynku wtórnego, tak wieć nie trzeba długo czekać na potencjalnych klientów. Albo możesz po prostu dalej jeździć autem jak Ci pasuje. Ogółnie pewnie skasują coś za felgę, za maskę nie wiem, tkaich drobnych rys od kamieni raczej nie biorą pod uwagę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam obecnie zastanawiam się nad wynajmem w master1. Nowe samochody są drogie, nie stać mnie na auto z salonu a w ciągu najbliższych 2 miesięcy zamierzam auto intensywnie eksploatować bo zamierzamy wymieniać się z żoną. Ogólnie nie chcę brać sobie używki znowu za jakieś 10-20 tysięcy bo wiem, że będzie z tym jeden wielki problem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualnie korzystam z wynajmu długoterminowego Audi A3, ~1600 miesięcznie na 3 lata Nie mogę nic złego napisać na firmę z jakiej korzystam (master1 dla klinetów indywidualnych). Ogarnięty sprzedawca, szybkie zamówienie, z autem zero problemów. Niedługo koniec umowy, zamierzam zdać auto oraz wziąć sobie kolejne nowsze, z tym że zastanawiam się teraz nad kią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanawiałem sie nad czymś z niższej pólki, tak aby mało paliło. Może tipo w gazie? Kobieta nie radzi sobie tak dobrze z jazdą tak więć wolałbym coś mniejszego bo łatwiej parkować. Jak wyglada procedura w sytuacji uszkodzenia auta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wyluzujcie z tymi reklamami - jeszcze ktoś to łyknie.... ludzie - przy oddawaniu pojazdu 2-3 letniego zawsze są jakieś ryski - odpryski itp, dodatkowo dowalą się o jakieś pierdoły techniczne i masz 4-5 koła do dopłaty ( w dużych flotach pojazdy wypożyczone ściągają wcześniej do centrali i dają do lokalnego lakiernika i mechanika, żeby nie mieć dopłat- bardziej się opłaca, żeby miesiąc czy półtora samochód stał, niż płacić po ich stawkach za ryski i wgniotki. Pewnie w różnych firmach różnie to wygląda, ale widziałem akcje takie, że po złapaniu kapcia, kazali dwa tygodnie na dojazdówce jeździć, bo szukali u siebie na magazynie opony w o podobnym bieżniku- żeby całej pary nie wymieniać... Chcesz nowy samochód - to musisz mieć około 30-50 procent kasy w gotówce - idziesz i możesz dyskutować o jakimś częściowym kredycie , jak nie masz tyle to cie zgolą... Oczywiście w drugim przypadku jesteś lepiej szanowanym klientem, bo lepiej na tobie zarabiają... Jak nie masz kasy, to lepiej kup coś używane - ale małego i prostego - prosta matematyka - jak masz 20 tysi i chcesz kupić audi, które nowe kosztuje 400 000 to znaczy, że kupujesz 1/10 tego co wyjechało z salonu. Jak chcesz kupić pande - to kupujesz prawie połowe tego co wyjechało z salonu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Mój pierwszy samochód (201 odpowiedzi)

Jestem przed zakupem swojego pierwszego auta. Jaki samochód polecacie? Musi być 5-cio drzwiowy...

Najtańsze oc dla... gdzie? (82 odpowiedzi)

Witam Posiadam prawko od roku i kilku mies., mój brat od 2 mies. ja jestem właścicielem...

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...