Wypłaty 500+ część 4

Proponuję kolejną część,wątek 3 jest obszerny ,że aż trudno coś odnaleźć a zapewne z nowym okresem wypłat pojawią się nowe pytania
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

AAAA....WIĘC JEDNAK JEST SZANSA NA JUTRO... FAJNIE
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do osob ktore juz dostsly decyzje od jutra sa robione przelewy do osob ktore donosily dokumenty przelewy moga przyjsc nawet po 1 listopada . Dzisisj rozmawiałam z Pania z GCS
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

ano właśnie, jak juz ktoś zauważył 27 to kiepsko
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do gochocho:po co piszesz o jakichś enigmatycznych rzeczach nie mających nic wspólnego z rzeczywistością?potem dziewczyny się denerwują,ponieważ czekają na przelew,a czasami budżet się nie domyka i dzień różnicy to dużo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

na inteligencję
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

CIĄŻOWY...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jaki test?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzisiaj robię test, może i my załapiemy się na 500+ :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Wypłaty 500+ część 4

Nie wydaje mi się,że dziś będą przelewy.najwcześniej 25.,chyba,ze to święta :)
u mnie na poczcie wisi takie info o terminach wypłat,pewnie dla tych,którzy odbierają z poczty.zawsze te terminy pokrywały się z moim przelewem.z tym,że na październik widnieje data 27.10 :(.oby nie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Wypłaty 500+ część 4

OKI
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Niechciana 3 ciąża (255 odpowiedzi)

Jestem mamą 2 dzieci. Mam synka w wieku 6 lat i córkę 2 letnią. Kilka dni temy dowiedziałam się,...

pomóżcie-pomysł na własny biznes (102 odpowiedzi)

podpowiedzcie,co mogłoby wypalić w małym mieście,myślę,by wreszcie wziąć sprawy w swoje...

kto sie bawi z scrapbooking ? gdzie kupujecie, moze ktos mi cos pomoze:) (41 odpowiedzi)

zainteresowało mnie bo tak sobie wymysilam zrobic kronike malej i wlasnie uzyc takich roznosci,...