O pizzerii Valmont dowiedziałem się całkiem niedawno i przypadkiem - znalazłem ich ulotkę na klatce schodowej. Postanowiłem zamówić 2 pizze w rozmiarze "Rodzinna". Pani przy telefonie była bardzo miła i poinformowała mnie iz mogę wybrać sobie dodatkowo małą pizze gratis gdyz mają taką promocje ze do dwóch rodzinnych, mała gratis. Pizza dojechała do mnie dokładnie w 27 minut. Wtedy zrozumiałem czemu ten rozmiar pizzy nazywa się rodzinny - średnica wynosiła 42 cm, coś ogromnego. SKładników co nie miara, w 3 dorosłych chłopów najedliśmy się do syta i jeszcze pół gratisowej małej zostało. Jedyny minus to sosy które otrzymaliśmy do pizzy: czosnkowy (troszkę rozwodniony i mdły) oraz pikantny (naprawdę wyśmienity i ostry, jednak znajdowały się w nim jakieś łodygi jakby kwiatów?, nie wiem może z tego to się produkuje). WSZYSTKIM POLECAM TĄ PIZZERNIĘ w zamówieniach pizzy na telefon, bo jak z innymi daniami to niestety nie wiem, ale mam nadzieje że niedługo się o trym przekonam i się nie zawiodę ; ))