Bistro Obłuże

Pizzerie Jedzenie na wynos Bistro

Gdynia, adm. Józefa Unruga 56

Aleksandra - ocena (1) Cygan i Łoś przepyszne dania, polecamy!! Zero zastrzeżeń! Kurier na czas.... Aleksandra Adam - opinia (1) Frytki 16sztuk za 9zł, rąbane siekierą w smaku ochydne. Sos borowikowy z... Adam Iza - opinia (1) Super pizza,ciasto i składniki najlepszej jakości Iza
Iza - opinia (1) Polecam pyszne jedzenie ,pizza też. Uwielbiam pierogi ,placka po cygansku Iza Pizza z ciastem jak na pierogi (1) Co się dzieje. ?Ciasto gniot.Jak na pierogi. Składniki jakieś bez smaku. Z... Krystian Rumia Stoczniowców Trzeba mieć nerwy ze stali.... (1) Zamówiłam dzisiaj tj.11.09 dwa dania obiadowe w zestawie z ziemniakami i... Rozczarowana Pyszne jedzenie (1) Zamówiłem danie przez telefon kurczaka po meksykańsku z ziemiakami po prostu... Michu Porażka (2) Byłem z żoną i synem na obiedzie zamowilismy pseudo kebab w zestawie i mała... Ktos Popsuło się (1) Do wczoraj byłam stałą klientką tej pizzerii, ale to co otrzymałam wczoraj to... Mgdalena LOKAL NA KRAŃCU SWOJEGO ISTNIENIA (2) Produkty najniższej jakości. Zamówiłam penne z brokułami i kurczakiem, a... stardust Słabo (1) Frytki na szybko robione i słabo upieczone. Słabej jakości ser do pizzy.... Ever_Glow Zawiedziona (2) Niestety dostałam pizzę nieupieczona,z surowymi,zaparzonymi składniki mimo... Gosia cena (1) Zastanawiałam nie raz z tej restauracji , ale ostatnio ich lekko poniosło... mini Bywało lepiej (1) Z tytułu bliskości Valmont był przeze mnie odwiedzany dawniej regularnie.... kk dawałam im szansę... (5) Danie w lokalu - "gyros" to nic innego jak gumowata karkówka, której nie da... asta niezadowolona (1) jedzonko przyzwoite,pan który przywiózł obiad uprzejmy ,jedzenie przywiezione... klientka NIE ZAMAWIAĆ.... (1) Kolejny raz niestety zawiodłem się na tej pizzerii.Niejednokrotnie już... krispat dramat (1) 3-4 zamowienia - glownie pizza i placek po cygansku wszystko bylo ok. troszke... AsdF najlepsza pizza (1) W kategorii pizzeria/bar - jedno z moich ulubionych miejsc, jeżeli chodzi i... kaz valmont rumia (2) wprawdzie opinia dotyczy "valmont rumia" lecz to w końcu ta sama 'firma' -... Krzysztof Bryk