Bistro Obłuże

Pizzerie Jedzenie na wynos Bistro

Gdynia, adm. Józefa Unruga 56

mniam mniam (1) Chodzimy z żoną do valmonta chyba od 2och lat i wszystko nam tam smakuje... tomek nie, dziękuję! (3) Z ulubionej pizzerii staliście się najgorszą. Złożyłam zamówienie na... Agnieszka JEDZENIE PYCHA!!! POLECAM WSZYSTKIM (1) Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii o Valmoncie, ja jadam u nich regularnie... AGATA
A raczej byłam stała klientka (1) Kiedyś bardzo lubiłam pizze z tej pizzerii, zwłaszcza, ze maja w ofercie... Wiki Oksywie to chyba żart !!!!!!!!! (1) Witam. Bardzo często korzystamy z jedzenia na telefon z Valmont. Nasze... tom irena - opinia (2) nie polecam zamawiania pizzy na terenie RUMI. nie dotrzymują czasu... irena naj;epsza pizzeria w tym rejonie gdyni (1) ceny podobne jak u konkurencji aczkolwiek dla mnie najlepsza pizza w... kk swietne jadło (1) Korzystam od 1,5 roku z tej pizzeri i zawsze nie mieli wiekszej wpadki,pizza... Jankies tak se!!!!!!!!!1 (1) Zamówienie dość szybko zrealizowane ale jak to w programie Pani Magdy Gessler... superleo nie polecam (1) mieszkam niedaleko, korzystalem po otwarciu lokalu wiele razy ostatnio jednak... piotr.obluze EXTRA!! (2) Pizza przepyszna, jedyna otwarta pizzeria 3 Maja, szama rewelacyjna, kierowca... Karola Najlepsza pizza w Gdyni (1) Zamawiałam "na telefon" wielokrotnie pizze i jest przepyszna. Ciasto średniej... Sylwia Rewelacyjne jadło (1) Ponieważ mieszkam na obłużu kilka razy korzystałem z tej pizzeri.Pizza... 2 Żenada (2) Nieprofesjonalna obsługa, pizza w najmniejszym stopniu nie spełnia oczekiwań.... Monique aasia :) (1) polecam tą pizzerie szybki dojazd ,pan który przywiózł tą pizzę bardzo... asia Zosia - opinia (1) Zamawiałam głównie na telefon od początku istnienia Pizzeri wszystko było ok... Zosia Wyśmienita !!! (1) O pizzerii Valmont dowiedziałem się całkiem niedawno i przypadkiem -... Marek Prawdziwa pizza :) (1) Witam, postanowiłem napisać ten komentarz, gdyż zszokowały mnie dwa poniższe... Daniel Porażka (1) Skorzystałam z usług tej pizzeri kilka razy, ale dziś niestety po raz... Była klientka Pizza śmiechu warta (1) zamówiłem pizze pół na pół (rodzinną). Gdy dostałem pizzę do domu i ją... Zagi